Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Luminary: Rise of the Goonzu

Kategoria: MMORPG
Producent: ndoors
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.06.2009
Rozmiar: 618 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 494

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Luminary: Rise of the Goonzu

  • P3-800MHz
  • 256MB RAM
  • karta graf. z akceleratorem 3D
  • 1 GB HDD


Opis - Luminary: Rise of the Goonzu

Pobierz bezpłatnie darmowego klienta gry mmorpg Luminary: Rise of the Goonzu!

Luminary: Rise of the Goonzu to niezwykła gra sieciowa. Przenosisz się w niej do świata zbudowanego na ruinach dotychczasowej cywilizacji i masz szanse stać się jej liderem bądź też stworzyć własne społeczeństwo. Pobierz darmowego klienta gry i stwórz świat na nowo!

W Luminary: Rise of the Goonzu rozwijasz zarówno umiejętności bojowe, jak też magiczne swej postaci. Możesz rozwijać łącznie 20 różnych cech. Nie musisz przemierzać świata pieszo - nic nie stoi na przeszkodzie, abyś jeździł kono lub na oklep na grzebiecie innego stworzenia. Gdy zarobisz nieco pieniędzy, zainwestuj je - w Luminary położono silny nacisk na realistyczny system ekonomiczny. Możesz kupić na przykład posiadłość, produkować i sprzedawać własne przedmioty, a nawet mieć wpływ na ceny w całym świecie!

System polityczny w Luminary to demokracja, co oznacza, że możesz ubiegać się tu o rozmaite związane z władzą stanowiska. Wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli więc lubisz mieć naprawdę wiele opcji do wyboru w zabawie, pobierz darmowego klienta gry i dołącz do niej!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Luminary: Rise of the Goonzu