Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lineage II Chaotic Throne: Gracia Part 2

Kategoria: MMORPG
Producent: NC Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.03.2009
Rozmiar: 3,91 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 4989

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Lineage II Chaotic Throne: Gracia Part 2

Pentium III 1 GHz, 512MB RAM, 64MB akcelerator 3D (GeForce 3 lub lepszy), co najmniej 3.9 GB HDD
Opis - Lineage II Chaotic Throne: Gracia Part 2

Pobierz darmowego klienta gry sieciowej Lineage II Chaotic Throne: Gracia Part 2!

Lineage II to gra mmorpg doskonale znana wśród miłośników gier sieciowych - dołącz do nich i Ty! Pobierz darmowego klienta gry i wkrocz do świata rozdzieranego niezliczonymi konfliktami. Stwórz postać człowieka, elfa, mrocznego elfa, orka, krasnoluda lub kamaela i przynieś chwałę swej rasie. Stań się wojownikiem, rycerzem, magie lub mistykiem i rozwijaj w swej profesji do poziomu mistrzowskiego. Przemierzaj świat dwóch potęznych kontynentów sam, z grupą towarzyszy lub w towarzystwie własnego pupila - może być nim nawet smok!

Pobierz darmowego klienta fabularnej gry  sieciowej Lineage II Chaotic Throne: Gracia Part 2 i weź udział w epickich oblężeniach zamków - tam przydadzą Ci się wyuczone zdolności. Przemierzaj krainy, zwalczając potwory przystosowane do twego poziomu zaawansowania - od podobnych wielkim bestiom sailrenów, poprzez smoki valakas po potęzne bestie, znane jako Oel Mahum. Napotkasz wiele przedziwnych form życia - jak choćby żywe, krystaliczne organizmy. To wszystko dzięki grze Lineage II Chaotic Throne: Gracia Part 2.

Spróbuj swych sił w dziesiatkach przygotowanych questów - są one ułożone tak, byś dostawał coraz trudniejsze zadania, za które będziesz otrzymywać coraz lepsze nagrody. Od prostego polowania na wilki, poprzez misje związane z eksploracją starożytnych grobowców, po epickie wyprawy i walki z najpotęzniejszymi wrogami. Pobierz całkowicie za darmo klienta gry i sprawdź sam, jakie czekają na Ciebie atrakcje.

Klient z dodatkiem Gracia 2 wprowadza nowe wyzwania dla graczy wszystkich poziomów, min. Labirynth of the Abyss, nową lokację w Kamaloka. Jest to szereg niezliczonych, połączonych ze sobą jaskiń, gdzie czekają skarby, potwory i... inni gracze w trybie PvP (player versus Player). Dodatek dodaje także do gry Kratei's Cube, gdzie gracze walczą równocześnie w trybie PvP i PvE. Co pół godziny rozpoczyna się turniej, w którym możesz wygrać i Ty - musisz tylko pobrać całkowicie za darmo klienta Lineage II Chaotic Throne: Gracia Part 2.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lineage II Chaotic Throne: Gracia Part 2

dodał: matthew828 , 04.07.2010

gdzie konto stworzyc

dodał: ewelina99 , 17.01.2010

A jak moze zaczac sciagac ? Bo nie wiem gdzie kliknac.

dodał: ~Denim , 21.12.2009

gdzie stworzyc konto do gry ?

dodał: ~Pako , 10.12.2009

jak zmienić detale bez włączania gry

dodał: ~evilmg , 09.09.2009

w wymaganiach jest babol - z doswiadczenia wiem, ze do odpalenia l2 wystarcza geforce 2 mx200 - tylko trzeba detale na niskie zmienic...

dodał: ~cyc , 23.08.2009

://4 GIGA?! :// To będzie.... No właśnie. Ile się będzie ściągać przez modem??

dodał: ~Kira , 16.08.2009

ta gra zabrała mi 4 lata życia... i nie żałuje nawet chwili :D TH rox !!!

dodał: maciex1111 , 14.07.2009

Ta gierka wymiata:)

dodał: ~seba , 05.06.2009

margonem jest super