Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lineage II Chaotic Throne: Gracia

Kategoria: MMORPG
Producent: NC Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.07.2009
Rozmiar: 4,5 Gb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4273

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Lineage II Chaotic Throne: Gracia

­

Procesor: Pentium 4 / Athlon XP 1,7 GHz

Pamięć RAM: 512Mb

Karta graficzna: GeForce 4 Ti / Radeon 9000, DirectX 9.0

Miejsce na dysku twardym: 2,5 Gb

Opis - Lineage II Chaotic Throne: Gracia
­

Lineage II to kolejna część wspaniałej gry MMORPG, która ukazała się po raz pierwszy w 2003 roku, a której popularność przerosła oczekiwania wszystkich i spowodowała, że gra ta jest bardzo popularna na całym świecie. Tym razem akcja w Lineage 2 przenosi graczy 150 lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszej części gry. O sukcesie tego tytułu decyduje przede wszystkim ciągła liczba aktualizacji, które ukazują się bardzo regularnie i które rozbudowują świat w Lineage. W grze możemy wydzielić dwie główne sagi obejmujące sporą liczbę dodatków. Pierwsza saga to „Lineage 2 The Chaotic Chronicle”, a druga to „Lineage 2 The Chaotic Throne” przy czym ta druga jest najnowszą częścią gry.

­

Lineage 2 to gra online, która przenosi nas do wirtualnego świata Gracia, oraz Aden w starszych wersjach, gdzie gracz uczestnicząc w różnych walkach rozwija swoją postać, zyskując wyższy level doświadczenia. Lineage II The Chaotic Throne pozwala na wybór różnych postaci na początku rozgrywki, a są nimi tradycyjne postacie w grach fantasy jak Ludzie, Mroczne Elfy, Elfy, Krasnoludy, Orki, oraz nowa rasa Kamaele. Gra działa w oparciu o bardzo dobry silnik graficzny Unreal Engine 2.0, dzięki czemu grafika w grze prezentuje się rewelacyjnie co widać zresztą na screenshots z Lineage 2. Gry online charakteryzują się dość niskimi wymaganiami i podobnie jest w tym przypadku, dlatego gra ta działa bezproblemowo nawet na słabszych komputerach. Download Lineage II zajmuje natomiast trochę czasu, gdyż sam plik instalalacyjny gry ma ponad 4GB, ale warto uzbroić się w cierpliwość by móc w nią zagrać. Quest w Lineage 2 nie jest najważniejszy w grze, gdyż dostarcza on stosunkowo mało punktów mających wpływ na poprawienie naszych statystyk. Dużo lepszym pomysłem jest uczestnictwo w licznych bitwach, oraz nawiązywanie stosunków ekonomiczno-politycznych z innymi graczami z całego świata. Questy w Lineage 2 The Chaotic Throne są ciekawe i różnorodne pod względem poziomu trudności. Gracz zaczyna od polowań na dzikie zwierzęta, potem eksploruje świat Gracia w Lineage 2, by wreszcie wziąć udział w wielkich bitwach i turniejach skupiających graczy z całego świata. Download Lineage 2 pozwala na długie godziny zabawy, które szybko przerodzą się w tygodnie, miesiące, a nawet lata.

­

Jeśli chodzi o klasy w Lineage 2 to zazwyczaj każda z ras posiada dwie, a mianowicie Fighter oraz Mystic. Dotyczy to wszystkich ras oprócz Kamaelów, oraz Krasnoludów, którzy mogą mieć tylko klasę Fighter. Przed samą rozrywką warto również poszperać trochę w sieci w poszukiwaniu dodatkowych informacji odnośnie gry. Przede wszystkim warto zapoznać się i sprawdzić jak wyglądają skille po polsku w Lineage 2, co powinno ułatwić podjęcie decyzji o wyborze postaci. Warto także wyposażyć się w poradnik do Lineage 2, który przy tak rozbudowanej grze może się okazać niezbędny zwłaszcza dla początkujących graczy.

­

Lineage II The Chaotic Throne Gracia nie jest po polsku, ale może to i lepiej, gdyż nie byłoby sensu tłumaczyć nazw przedmiotów i innych danych z gry, co znacznie mogłoby utrudnić komunikację z innymi graczami. Warto zagrać w samą grę i przetestować ją na własnej skórze. Download Lineage II jest oczywiście dostępny w naszym serwisie. Największą zaletą tej gry jest fakt, że Lineage II The Chaotic Throne jest darmową grą sieciową, którą wystarczy pobrać by móc w nią zagrać. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które zapewniło temu tytułowi ogromny sukces.

­

Pobierz Lineage II za darmo i zagraj w jedną z bardziej popularnych gier MMORPG. Wniknij do magicznego świata fantasy i stań się jego częścią. Zobacz inne gry MMORPG dostępne na naszym portalu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lineage II Chaotic Throne: Gracia