Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

League of Legends Season One

Kategoria: MMORPG
Producent: Riot Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.07.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1308

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - League of Legends Season One
League of Legends Season One to gra tworząca nowy gatunek mmorpgów – tzw. MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Łatwo więc domyślić się, że nie postawiono tu na wykonywanie kolejnych zadań, a radosną walkę pomiędzy żywymi graczami. Mamy tu drużyny, składające się od 1-5 graczy. Dostajemy mapę, na której mamy stoczyć walkę z przeciwnikami i zniszczyć ich umocnienia – celem jest główna wieża, zwana Nexus. Prócz walki z innymi żywmi graczami League of Legends Season One game podsuwa do eksterminacji wiele pomniejszych potworków – za ich eksterminację zdobywamy doświadczenie i pieniądze, co pozwala nam rozwinąć postacie i ulepszyć ich wyposażenie.

Choć nigdy nie wyszła wersja League of Legends Season One pl, mamy jednak w sieci wiele polskich, fanowskich stron tej produkcji. Dlatego też jeśli chcesz spróbować swych sił w zabawie, możesz dowiedzieć się z nich wszystkiego o gameplayu. Na naszych stronach znajduje się trailer gry, który wprowadza w klimat Season One – obejrzyj go i poczuj klimat rozgrywek w świeci fantasy!

League of Legends Season One eu to gra darmowa. Zajrzyj na jej oficjalną stronę, by dowiedzieć się więcej na temat. Jeśli lubisz dynamiczne gry akcji, z pewnością ta przypadnie Ci do gustu. Do wyboru jest ponad pięćdziesięciu bohaterów, każdy wyposażony w unikalne umiejętności – a dzięki Twoim akcjom, nadasz swojemu indywidualne cechy. Spróbuj swych sił w walce! Może uda Ci się osiągnąć jedno z pierwszych miejsc! Dołącz do tysięcy ludzi, jacy co dnia walczą na arenach o prym w rozgrywkach!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: League of Legends Season One

dodał: ernik2000 , 22.04.2012

Fajna gra ; D\n