Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Knights

Kategoria: MMORPG
Producent: WEBSTUDIO
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 828

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Knights

Knights to darmowy, tekstowy fantasy MMORPG na przeglądarki internetowe, osadzony w średniowiecznych realiach. Jak na taki świat przystało, są w nim rycerze szukający sławy, a Ty masz stać się jednym z nich. Pomoże Ci w tym zadaniu zabijanie licznych potworów, pomaganie słabszym, czy wreszcie staczane ku radości gapiów pojedynki z innymi rycerzami w turniejach odbywających się na arenie. Możesz także przystąpić do jednej z gildii, a wreszcie wypełniać różnorodne questy. Rzeczywistość polskiej gry Knights jest pełna magii, tajemniczych zakątków i istot, a także przydrożnych karczm z innymi wędrowcami, od których może rozpocząć się Twoja kolejna przygoda.

Zdaniem fanów gra jest silnie wciągająca i gdy tylko zaczniesz, szybko wyrobisz kolejne poziomy (levele) postaci. Nie należy jej mylić z popularnym MMORPG Knight Online. Aby zacząć grać w darmową grę Knights po polsku, kliknij na link poniżej:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Knights