Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Knight Online v1.708

Kategoria: MMORPG
Producent: Terra ICT Sdn. Bhd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.05.2009
Rozmiar: 960 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 544

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Knight Online

  • procesor Pentium II 400 MHz
  • 128 MB RAM
  • 600 MB HDD
Opis - Knight Online

Pobierz klienta gry mmorpg Knight Online!

Gra sieciowa Knight Online jest niezwykle popularnym tytułem - istnieje dziesięć milionów zarejestrowanych użytkowników! Pobierz darmowego klienta i dołącz do nich! Otworzy się przed Tobą rzeczywistość targana potężną wojną. Stwórz swą postać i wkrocz na arenę konfliktu - do świata Carnac.

Darmowa gra mmorpg to dziesiątki godzin wypełniania niezliczonych misji, walk przeciw potworom i innym graczom w trybie PvP. Przez zdobywanie doświadczenia rozwijasz swego rycerza - być może będziesz w stanie stawić czoła potężnym przeciwnikom, jaki czekają na najlepszych czempionów? Knight Online pełen jest niezwykłych potworów, zaś najsilniejsza postać w grze to Król Trolli.

Pobierz klienta gry sieciowej Knight Online. Wciągnie Cię z pewnością, a dzięki ciągłym aktualizacjom nigdy nie czeka Cię tu nuda. Od czasu do czasu następują unikalne wydarzenia, które mają wpływ na cały świat gry - przekonaj się samemu, jakie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Knight Online