Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kingdom Under Fire 2

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: MMORPG
Producent: Phantagram
Data dodania: 08.09.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Kingdom Under Fire 2

Już wkrótce!
Opis - Kingdom Under Fire 2
Kingdom Under Fire II to kontynuacja wydanego przed dekadą tytułu, w którym mieliśmy do czynienia z piorunującym miksem strategii czasu rzeczywistego oraz gry fabularnej. Tym razem produkcja nastawiona jest na zabawę sieciowa przeciwko innym żywym graczom. Przenosimy się tu w realia fantasy, gdzie z jednej strony stoją ludzie i elfy, z drugiej zaś dzikie hory orków i ogrów. Do wojny nagle dochodzi trzecia siła – przybywająca z innej rzeczywistości Encablossa, dysponująca mutantami i potworami z piekła rodem. Niestety, nie jest jeszcze możliwy download Kingdom Under Fire 2 w wersji demonstracyjnej i nie wiadomo, czy w ogóle będzie on możliwy, mamy jednak gameplay, ukazujący rozgrywkę w praktyce. Znajduje się on na sąsiedniej stronie.

Podczas rozgrywki na polu bitwy może pojawić się nawet kilka tysięcy jednostek. Starcia cieszą więc oko i wyglądają naprawdę epicko. Premiera Kingdom Under Fire 2 zapowiedziana jest na jesień tego roku. Wiadomo, że przygotowano dwie wersje gry. Można więc będzie pograć  w Kingdom Under Fire 2 na PC, a także poprowadzimy armie do boju w wydaniu Kingdom Under Fire 2 na Xbox 360. Z pewnością emocji nie zabraknie. Niestety, nie są jeszcze znane wymagania Kingdom Under Fire 2 w wersji komputerowej, ale oczywistym jest, że przyda się dobre łącze internetowe.

Warto na koniec dodać, że dla tych graczy, którzy nie przepadają za rozgrywką wieloosobową, przygotowano specjalną kampanię. Można tu poprowadzić wybraną frakcję do zmiażdżenia przeciwników. Tym bardziej więc warto czekać na tą produkcję. Póki co, jeśli chcesz mieć fajne tapety fantasy, pobierz grafiki Kingdom Under Fire 2, które znajdują się przy tym opisie. Sa one oczywiście darmowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Kingdom Under Fire 2