Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kal Online

Kategoria: MMORPG
Producent: InixSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2009
Rozmiar: 353 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1716

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Kal Online

Wymagania minimalne:

PIII 800MHz

256MB RAM

karta graficzna 32M

DirectX 9.0c

Opis - Kal Online

Kal Online to darmowy fantasy MMORPG osadzony w dalekowschodnich realiach (gra jest produkcji koreańskiej – po koreańsku Kal oznacza miecz). W wirtualnym świecie toczy się wielka wojna pomiędzy królem Ha-Nin a zastępami demonicznych wojowników pod wodzą Ban-Go. Tak jak i inne erpegi sieciowe, KAL-Online oferuje możliwość specjalizacji postaci, jej rozwoju (od wędrownego złodziejaszka po profesję Mroczny Cień, czy od zwykłego żołnierza po generała), walki z potworami, wykonywania questów, czy gromadzenia unikalnych przedmiotów i broni. Grafika została oparta na nowym silniku Unreal Engine 3.0. Interfejs gry jest przyjazny, choć niektórzy będą musieli się do niego przyzwyczajać, jako że postacią steruje się przede wszystkim myszą. Chociaż nie jest dostępny Kal Online po polsku, możesz bez problemu spróbować swoich szans w anglojęzycznej wersji – pobierz KAL-Online za darmo korzystając z poniższego linka:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Kal Online

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Warto !!!!

dodał: ~$$$$ćma $$$$ , 03.07.2010

ej mi on nie hce sie zainstalować