Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Huxley: The Dystopia

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Webzen Inc.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Huxley: The Dystopia

  • Pentium 4 3 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
  • 6 GB HDD,
  • Windows XP
Opis - Huxley: The Dystopia
Huxley: The Dystopia to kolejna gra MMO, która tworzona jest przez Koreańczyków, a precyzyjniej przez studio Webzen Games Inc. Według zapowiedzi twórców ma to być rewolucyjna gra, która pozwoli graczom spędzić przed ekranem komputera długie godziny, dni, miesiące, a nawet lata. Premiera Huxley: The Dystopia game zapowiedziana jest na koniec 2009 roku i zważywszy na napływające informacje ten termin wydaje się być ostateczny. Data premiery Huxley: The Dystopia nie jest oczywiście przypadkowa, gdyż twórcy liczą, że świąteczny okres będzie sprzyjał sprzedaży gry. Na pewno ukarze się Huxley: The Dystopia na PC, platformie na której gra ma szansę osiągnąć największy sukces. Planowane jest też wydanie Huxley: The Dystopia na Xbox 360, a wstępne zapowiedzi mówią o tym, że posiadacze wersji komputerowej i konsolowej będą mieli okazje zmierzyć się ze sobą online.  Jak widać posiadacze najnowszej konsoli Sony nie będą mieli szansy zagrać w tą grę, gdyż w planach nie ma niestety wersji Huxley: The Dystopia na PS3.

Gra nieoficjalnie bazuje na książce Brave New World napisanej przez Aldous’a Huxley’a. Akcja gry jest osadzona w dość popularnym ostatnio postnuklearnym świecie, w którym naprzeciw siebie stają dwie frakcje – Sapiens, oraz Alternative. Główna walka ma toczyć się o przetrwanie i odkryte źródło energii Lunarites. Patrząc na screenshot'y z Huxley: The Dystopia widać, że gra ta ma być typowym FPSem osadzonym we wspomnianym świecie. Gra ma oferować standardowe dla pozycji MMO tryby, a mianowicie gracz przeciwko komputerowym przeciwnikom, a także gracz przeciwko innym rywalom. Według zapowiedzi twórców możliwe ma być rozgrywanie bitew, w skład których może wejść nawet kilkadziesiąt graczy. Niestety na razie sporo szczegółów związanych z grą jest owianych tajemnicą. Pozostaje galeria z Huxley: The Dystopia, która zdradza pewne informacje odnośnie rozgrywki. Wiadome jest, że jak na grę online grafika ma prezentować się rewelacyjnie. Wymagania Huxley: The Dystopia są już znane i oprócz oczywiście dostępu do Internetu, gra będzie wymagać dość mocnego procesora, oraz karty graficznej. Na razie Webzen Games Inc. wydało jedynie trailer z Huxley: The Dystopia, który tak naprawdę stanowi intro do samej gry, a który możecie zobaczyć w naszym serwisie. Trailer prezentuje zniszczone miasta, w których toczona będzie walka, a także niektóre postacie, które przyjdzie graczom spotkać na swojej drodze. Jeżeli choć część tego co możemy zobaczyć w nim zostanie przeniesiona do samej gry to jest szansa na wielki hit. Co ciekawe na razie Huxley: The Dystopia Games jest zapowiadany jako w pełni darmowa gra, choć te informacje nie są jeszcze w 100 procentach pewne.


Gracze nie mają raczej szans liczyć na wydanie demo Huxley: The Dystopia, które zwłaszcza gdy rozgrywka w grze będzie darmowa może okazać się zbędne. Od kilku miesięcy trwają już beta testy tej gry, w których mają szansę wziąć udział coraz to większe liczby graczy. Wystarczy się zarejestrować w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze by dołączyć do rzeszy graczy, którzy już teraz maja szansę przetestować ten tytuł na własnej skórze. Wszyscy którym to się nie powiedzie mogą zawsze obejrzeć gameplay z Huxley: The Dystopia, który jest już dostępny, a który prezentuje możliwości gry. Miejmy nadzieję, że download Huxley: The Dystopia będzie dostępny wkrótce. Nie powinno być natomiast problemów z uruchomieniem Huxley: The Dystopia z Windows 7.

Gry w stylu Huxley: The Dystopia powinny się obawiać, gdyż nadchodzi godny następca, mogący stać się wielkim hitem. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Huxley: The Dystopia