Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes of Telara

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Trion World Network
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Heroes of Telara

Już wkrótce.
Opis - Heroes of Telara
Heroes of Telara to kolejna w ostatnim czasie gra MMORPG, a więc massively multiplayer online role-playing game, przeznaczona oczywiście do rozgrywki sieciowej, która ma szansę odnieść spory sukces. Tworzeniem gry zajmuje się na razie mało znane studio Trion World Network, a premiera Heroes of Telara została wyznaczona na początek 2010 roku. Data premiery tej gry nie jest niestety jeszcze dokładnie potwierdzona, ale kto wie, może już w styczniu gracze na całym świecie będą mieli okazję przekonać się czy jest to pozycja w którą warto zagrać, czy kolejna kiepskiej jakości gra sieciowa. Na razie twórcy gry Heroes of Telara są dość tajemniczy i nie ujawniają o niej zbyt wiele informacji. Wiadome jest, że oczywiście możliwa będzie gra w Heroes od Telara na PC. Nie powinno być zatem żadnych trudności w uruchomieniu Heroes of Telara pod Windows 7, oraz pod starszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Prawdopodobnie nie ukarze się wersja Heroes of Telara na Xbox 360, konsoli, na której gry MMO mają stosunkowo słabą siłę przebicia. Także wersja Heroes of Telara na PS3 nie jest na razie w planach wydawniczych Trion World Network i nic nie wskazuje na to by się tam znalazła.


Akcja gry ma przenieść graczy do wirtualnego świata Telara, które ogarnięty licznymi konfliktami schyla się ku upadkowi. Po latach dobrobytu i pokoju królestwa zamieszkujące krainę Telara popadają w liczne konflikty i wojny, które wyniszczają ten świat. Tylko mieszkaniec Port Scion, w którego wciela się gracz może przywrócić pokój i zmienić bieg wydarzeń. W Heroes of Telara Game mają być dostępne cztery główne klasy postaci, na które oprócz mnicha i łotra mają się składać wojownik i mag. Ciekawostką, którą ma wprowadzać ta gra jest możliwość zamiany w trakcie gry klasy na inną. Na przykład gdy zdecydujemy, że mag przyda nam się bardziej w walce niż wojownik, możemy go wybrać przy czym punkty doświadczenia musimy zebrać od nowa. To co ma być mocną stroną Heroes od Telara to system serwerów, które będą miały możliwość zapewnić wirtualną żywotność w grze. Za każdym razem gdy gracz się zaloguje do gry to będzie miał możliwość zobaczenia czegoś nowego np. nowych potworów, przedmiotów czy nawet nowych questów w różnych częściach mapy.


Patrząc na screenshot'y z Heroes of Telara można zobaczyć, że grafika będzie prezentować się rewelacyjnie. Galeria z Heroes of Telara jest już całkiem spora, dlatego można z niej wywnioskować, że gra będzie osadzona w klimacie fantasy z elementami cech charakterystycznych dla gier, których wydarzenia dzieją się w Średniowieczu, a tutaj chodzi głównie o budynki. Gracz ma mieć możliwość zdobywania punktów doświadczenia, rozwijania swojej postaci, wykonywania setek różnych questów, a także organizowania się z innymi graczami i obrony miast, a także konkretnych terenów w świecie Telara. Warto obejrzeć, wydany niedawno przez twórców trailer z Heroes of Telara, który w zarysie przedstawia świat gry i to czego można się po niej spodziewać, a który możecie znaleźć oczywiście w naszym serwisie. Na razie niestety nie jest jeszcze dostępny za to gameplay z Heroes of Telara, który mógłby zdradzić więcej szczegółów odnośnie rozgrywki. Także wymagania Heroes of Telara nie są jeszcze znane, dlatego gracze muszą się uzbroić w cierpliwość poczekać na szerszą zapowiedź gry. Nie wiadomo kiedy ukarze się także beta lub demo Heroes of Telara, ale gdy tylko zostanie ta informacja ujawniona to na pewno gracze będą mieli okazję się o niej dowiedzieć. W oczekiwaniu na download Heroes of Telara pobierz inne gry MMO z naszego serwisu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heroes of Telara