Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hero Online

Kategoria: MMORPG
Producent: MGAME USA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2009
Rozmiar: 671 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1556

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Hero Online

Wymagania minimalne:

PIII 800MHz

256MB RAM

2GB na HDD

GeForce2 MX

Opis - Hero Online
Hero Online to darmowy MMOcRPG osadzony w azjatyckich realiach (i wierzeniach). Do wyboru mamy kilka klas postaci: The Ruthless Blade, The Piercing Eyes, The Overseer of the Sky, The Elegant Mystic, The Majestic Muse (różnią się płcią i specjalizacją dotyczącą broni). Jak w innych grach tego typu, mamy zdobywać doświadczenie, które da nam możliwość doskonalenia umiejętności postaci. W Hero Online zastosowano nowatorski system walki, oparty na systemie ciosów i użyciu rozmaitych broni.

Niestety nie ma dostępnej wersji gry Hero Online po polsku, ale angielska prezentuje się dobrze i zapewnia komfort rozgrywki – pobierz klienta Hero Online za darmo korzystając z poniższego linka:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hero Online

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Instrukcja:\n\n\n1.Szybka rejerstracja.\n2.Pobierz grę.\n3.Zainstaluj.\n4.Wybierz Postać.\n5.Graj.\n6.Życzę powodzenia w grze.\n7.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Ta gra wymiata gram w nią 2 i pół roku i mi się jeszcze nie znudziła polecam każdemu tą grę ona wymiata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Każdy kto lubi gry MMO zanawcom, dzieciakom, i innym osobom POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\n

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Ludzie mówie wam ta gra jest ''Pro'' Ściągać ją ona jest super polecam każdemu\ndaje tej grze 11 z 10