Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guild Wars: Prophecies

Kategoria: MMORPG
Producent: ArenaNet Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
Rozmiar: 92,46 Kb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 941

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Guild Wars: Prophecies

  • Procesor: Pentium III 1 GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Karta graficzna: 64MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 2 GB
Opis - Guild Wars: Prophecies

Guild Wars Prophecies to pierwsza część serii, która została stworzona przez studio ArenaNet w 2005 roku. Jest to typowa gra online, która pozwala na rozgrywkę sieciową z graczami z całego świata. W grze dostępne są dwa podstawowe tryby rozgrywki, w których gracz rozgrywa fabularną kampanię lub też bierze udział w trybie walki z innymi graczami. Nie jest to jednak typowy MMORPG, gdyż możliwe jest jej ukończenie w pojedynkę, a nacisk w samej grze położony jest raczej na wątek fabularny niż na rozwój postaci. Jeśli brać pod uwagę wszystkie gry online to Guild Wars jest drugą najbardziej popularna grą tego typu na świecie, zaraz po słynnym Word of Warcraft.

Guild Wars Online to przede wszystkim wirtualny świat fantasy, w którym przyjdzie nam stoczyć liczne boje o przetrwanie. W grze możemy wybrać jedną z sześciu profesji, a są nimi - Wojownik, Łowca, Mnich, Elementalista, Nekromanta oraz Mesmer. Questy w Guild Wars są bardzo rozbudowane, a twórcy ciągle starają się o dodawanie nowych, tak by w grę można było grać przez długie lata. Dzięki temu, że wydano grę Guild Wars po polsku, również nasi gracze mogą w nią zagrać w rodzimym języku. Nie potrzebne jest więc żadne spolszczenie do Guild Wars, gdyż wystarczy zakupić samą grę. Dystrybutorem Guild Wars pl w naszym kraju jest CD Project, co gwarantuje graczom polonizację na wysokim poziomie. Demo Guild Wars do pobrania w naszym serwisie pozwala na zapoznanie się z grą przed podjęciem decyzji o jej zakupie. Pobierz więc Guild Wars i przekonaj się jak wygląda świat Tyrii, głównej areny zmagań w grze.

Największą zaletą tej gry jest możliwość grania w Guild Wars za darmo, bez koniczności płacenia abonamentu. Jedyne co trzeba zrobić to zakupić pełną wersję gry i od tego momentu gracz zwolniony jest już od wszystkich opłat. Guild Wars działa z Linux oraz Windows 7, a także starszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Pod względem graficznym jest to jedna z najpiękniejszych gier sieciowych dostępnych na rynku. Mapy są rozległe, kolorowe, a przy tym wymagania gry bardzo niskie. Download Guild Wars pozwala na wiele godzin zabawy, dlatego warto jest zagrać w ten tytuł, który jak widać na screenshots z Guild Wars jest bardzo atrakcyjny wizualnie.

By przekonać się o reszcie zalet tego tytułu warto obejrzeć również trailer z Guild Wars Prophecies, który prezentuje pełnię możliwości tej gry. Wersja trial Guild Wars na pewno skłoni Was do zakupu samej gry więc warto ją pobrać. Pełna wersja gry oferuje ponad 25 misji, oraz ok. 200 zadań co na pewno przykuje gracza do komputera na długie godziny. Również liczba umiejętności w grze jest imponująca i wynosi ok. 500. Jak na fakt, że w Guild Wars można grać free to jest to są to imponujące liczby. Przed rozgrywką przyda się graczom również patch do Guild Wars, który wprowadza wiele zmian i usprawnia rozgrywkę online.

Ściągnij Guild Wars i zagraj w jedną z najpopularniejszych gier tego typu na świecie. Poznaj świat gry grając w demo Guild Wars Prophecies, które możecie znaleźć w naszym serwisie. Zobacz inne gry MMORPG dostępne na naszym portalu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guild Wars: Prophecies