Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guild Wars: Nightfall

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: ArenaNet Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Guild Wars: Nightfall

  • Procesor: Pentium III 1 GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Karta graficzna: 64 MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 4 GB
Opis - Guild Wars: Nightfall

Guild Wars: Nightfall to drugi z kolei dodatek do niezwykle popularnego MMO - Guild Wars. Nightfall powiększa świat gry o kolejny kontynent, natomiast gracze otrzymują do dyspozycji dwie nowe klasy postaci. 

Nowa kraina to Ziemia Złotego Słońca podzielona na trzy obszary - wyspiarskiej Istar, quasi totalitarnej Kurny oraz bliżej nieokreślonej dzikiej krainy położonej na północy kontynentu. Swoją estetyką świat ten nawiązuje do muzułmańskiej, północnej Afryki.

Noweg klasy postaci to mistyczny Paragon i nawiązujący do świata muzułmańskiego Dervish. Paragon jest odzianym w białą zbroję anielskim wojownikiem, korzystającym ze swoich magicznych zdolności by z drugiej linii wspierać walczących wręcz wojowników. Dervish natomiast to połączenie kapłana i wojownika - postać, która została stworzona do walki w zwarciu. Mimo, iż nie nosi zbroi może rzucić na siebie ogromna liczbę zaklęć ochronnych i szaleńczo wymachując kosą rzucić się w wir walki atakując jednocześnie wielu przeciwników. ­

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guild Wars: Nightfall

dodał: ~qq , 28.08.2010

do Guild Wars sie dodaje kody i wtedy masz te wersje ale najpierw musisz kupic se tą częsc z płytą {do instalacji GuildWars} i wpisac kod który jest w opakowaniu ja mam Guild Wars Trylogi czyli wszystkie 3 klucze do wszystkich 3 wersji

dodał: ~rrrr , 14.05.2009

Gdzie to demo?