Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guild Wars: Factions

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: ArenaNet Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Guild Wars: Factions

  • Procesor: Pentium III 1 GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Karta graficzna: 64 MB (GeForce 4 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 2 GB
Opis - Guild Wars: Factions

Guild Wars: Factions to samodzielny dodatek do gry MMO Gulid Wars, Factions nie wymaga posiadania podstawowej części gry jednak w takim wypadku możemy korzystać jedynie z elementów gry występujących w dodatku. 

Faction to całkowicie nowy kontynent zamieszkiwany przez trzy nacje: kupców, religijnych fanatyków i konserwatywnych religijnych fanatyków oraz koczowników swobodnie przemierzających terytoria kontynentu. Dodatek udostępnia graczom również dwie nowe profesje: Zabójcę wyspecjalizowanego w pojedynkach player vs player oraz Rytualistę, którego główna taktyka polega na przywoływaniu magicznych stworzeń i kierowaniu ich do walki przeciwko nieprzyjaciołom. Dodatkowo uniwersum gry zostaje rozszerzone o 25 nowych umiejętności i 6 zestawów broni dostępnych dla każdego z graczy.­­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guild Wars: Factions