Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guild Wars: Eye of the North

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: ArenaNet Inc.
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 07.11.2011
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Guild Wars: Eye of the North

Procesor: 2 GHz

RAM: 1 GB

Karta graficzna nVidia GeForce FX 5700 (warto posiadać model o większej wydajności wyposażony w 128 MB pamięci)

4 GB miejsca na dysku

Opis - Guild Wars: Eye of the North

Eye of the North jest ostatnim dodatkiem do Guild Wars. Stanowi on nawiązanie do historii, którą będziemy mieli okazję poznać, w drugiej części. Tym co odróżnia go od poprzednich rozszerzeń jest fakt, że do działania wymaga podstawowej wersji gry.

Kampania jaką oferuje nam Eye of the North została podzielona na 3 części. Pozwalają one poznać nowych bohaterów a także zapoznać się z rasami, które będą w pełni grywalne w Guild Wars 2. Oczywiście w dodatku nie brakuje tego, co wielbicieli gier MMORPG może zainteresować najbardziej. Mamy więc do dyspozycji wiele nowych umiejętności oraz typów uzbrojenia, które możemy wykorzystać do jeszcze skuteczniejszej a często też bardziej widowiskowej, eksterminacji wrogów.

Zmiany dotknęły też sam świat, który nie tylko został rozbudowany o całkiem nowe lokacje ale zyskał dodatkowo sieć tuneli, ułatwiających nam podróżowanie, pomiędzy nawet niezwykle odległymi miejscami. Eye of the North daje nam również możliwość gromadzenia osiągnięć, dzięki którym będziemy mogli liczyć na różnego rodzaju bonusy w Guild Wars 2. Oprawa graficzna opiera się na silniku, wykorzystanym w podstawowej wersji gry, więc w tej kwestii nie ma co oczekiwać rewolucji. Od strony wizualnej Eye of the North prezentuje się solidnie i nie daje powodów do narzekań.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guild Wars: Eye of the North