Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guild Wars 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: ArenaNet Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.07.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Guild Wars 2
­Guild Wars 2 to najnowsza część bardzo popularnej gry MMORPG, która ma szansę zdetronizować Word of Warcraft i stać się najlepszą grą tego typu na świecie. Przypomnijmy, że pierwsza część tej gry została stworzona w 2005 roku przez ArenaNet, w skład którego wchodziło wielu byłych pracowników firmy Blizzard i była to typowa gra online, w której można było rozegrać zarówno fabularną kampanię jak i tradycyjną grę drużynową. Rozgrywka w najnowszej części ma zachować te zasadnicze elementy rozgrywki sieciowej, które mają zostać znacznie rozbudowane. Premiera Guild Wars 2 zapowiedziana jest na końcówkę 2010, bądź początek 2011 roku, a więc przyjdzie nam jeszcze poczekać sporo czasu na wydanie. Niestety nie jest to oficjalna i zaklepana data premiery Guild Wars 2, dlatego możliwe jest, że ukarze się ona później. ­

Jeśli chodzi o najważniejsze zmiany o których na razie nam wiadomo to jest ich całkiem sporo. Przede wszystkim możliwe będzie poruszanie się postaci w trzech wymiarach, oraz samo oddziaływanie na otaczający nas świat ulegnie poszerzeniu i możliwe będzie m.in. niszczenie przedmiotów czy choćby pływanie. Najnowsza zapowiedź Guild Wars 2 informuje nas również o wprowadzeniu czterech nowych ras do gry, które mają uatrakcyjnić rozgrywkę. Sam świat w grze ma również ulec otwarciu, dzięki czemu gra stanie się dużo bardziej interesująca i pozwoli na uniknięcie liniowej ścieżki fabularnej. Beta Guild Wars 2, która miała się ukazać niedawno niestety pojawi się najprawdopodobniej dopiero w 2010 roku i dopiero wtedy będzie możliwa ocena pozostałych zmian w grze.

­

Jeśli chodzi o grafikę to ma ona ulec znacznej poprawie, przez co również wymagania gry znacznie wzrosną. Tworzeniem muzyki ma zająć się ten sam człowiek, który robił ścieżkę dźwiękową do poprzednich części Guild Wars. Gry online cieszą się coraz większym powodzeniem, a wiąże się to przede wszystkim z szerszym dostępem do Internetu, oraz w pewnym stopni wypaleniem się tradycyjnych gier komputerowych. Seria Guild Wars oferuje graczom możliwość przeniesienia się do wirtualnego świata gry i współzawodnictwa z graczami z całego świata. Aby podtrzymać żywotność pierwszej części gry twórcy mają umożliwić graczom transfer niektórych przedmiotów z Guild Wars do drugiej części, oraz zarezerwować imiona postaci już użyte w Guild Wars. Niestety nie będzie możliwy transfer całej postaci z jedynki do Guild Wars 2. Zmianie ma ulec również maksymalny level jaki gracz może osiągnąć w grze i ma on znacznie wzrosnąć co powinno dodatkowo wydłużyć żywotność gry. Szkoda tylko, że twórcy nie udostępnili graczom możliwości by obejrzeć trailer z Guild Wars 2, który mógłby powiedzieć nam więcej odnośnie samej gry. Jeśli chodzi o demo Guild Wars 2 to raczej nie mamy na nie co liczyć, gdyż jest to rzadką praktyką w przypadku gier MMORPG. Teraz kolej na najważniejszą informację, a mianowicie rozgrywka w Guild Wars 2 ma być ponownie darmowa, więc gracz nie będzie musiał płacić żadnego abonamentu. Trzeba będzie tylko kupić samą grę, a potem już wszystko powinno być dostępne za free. Gra ma zapewnić także w przyszłości bogaty download dodatków do Guild Wars 2, które na pewno uatrakcyjnią sama rozgrywkę.

­

Ponieważ do premiery samej gry pozostało nam jeszcze sporo czasu, na razie powinno wystarczyć nam przeglądanie screenshots z Guild Wars 2, które niestety na razie tylko w niewielkim stopniu pozwalają na zapoznanie się z tą grą. W oczekiwaniu na wydanie Guild Wars 2 pobierz lub zakup jej pierwszą część by wprowadzić się w świat tej bardzo dobrej gry. Zobacz inne gry MMORPG dostępne na naszym portalu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guild Wars 2

dodał: ~wojeryk , 29.04.2013

fajna gierka tak słyszałem już ściągam.

dodał: ~dxx , 02.03.2010

xdxdx

dodał: ~Kofam Rysz , 30.01.2010

Lool? Te screeny to fake !! To są przeróbki! tylko 3 jest z GW1