Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GodsWar Online v 1.0.205

Kategoria: MMORPG
Producent: IGG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 143 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 510

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - GodsWar Online

  • procesor 1,2 GHz
  • 512 MB RAM
  • 1 GB HDD
  • karta graf. GeForce MX 440


Opis - GodsWar Online

Pobierz darmowego klienta gry mmorpg GodsWar Online!

Godswar Online to gra mmorpg, w której przenosimy się w świat mitycznej Grecji. Pobierz darmowego klienta i zacznij wędrówkę po krainach, gdzie spotkać możesz ludzi, bogów, herosów i demony. Stwórz postać wojownika, czempiona, maga lub kapłana i rozwijaj ją poprzez kolejne wygrane walki z potworami (w bestiariusz między innymi znane z mitów greckich bestie), wykonywanie kolejnych questów oraz treningi.

Gra mmorpg Godswar Online jest w pełni darmowa. Wystarczy tylko pobrać jej klienta, zarejestrować się i już cały świat stoi przed Tobą otworem. Do Twej dyspozycji oddano dziesiątki przedmiotów wraz z możliwością ich modyfikowania, zaś dla postaci kapłana oraz maga przygotowano kilkadziesiąt różnego typu czarów i zaklęć. Zdecyduj sam, czy wolisz używać oręża, czy też magii. GodsWar to długie godziny zabawy w świecie mitologii greckiej!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: GodsWar Online

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Gra na 6 z 10