Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fury

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Auran
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Fury

  • Procesor: Core 2 Duo 2.13 GHz
  • Pamięć RAM: 3 GB
  • Karta graficzna: 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym:
Opis - Fury
Fury to gra MMO utrzymana w konwencji świata fantasy, nastawiona jest przede wszystkim na walkę pomiędzy graczami. Gracze wcielają się w postaci herosów, którzy walczą między sobą o dominacje nad kolejnymi obszarami. Przestrzeń gry zasadniczo dzieli się na dwa rodzaje terytoriów: sanktuaria gdzie gracze spotykają się jak również mają możliwość nabycia lub sprzedania ekwipunku oraz z pól bitew, gdzie toczą się zasadnicze zmagania player vs player. Gra posiada również nowatorski system rozwoju postaci gdzie przed każdą walką gracz dobiera sobie odpowiedniego dla swoich postaci awatara - inkarnacji np. wojownika lub maga, możliwości wybieranych postaci zwiększają się wraz z doświadczeniem zdobywanym przez gracza. Każda z nich ma pełen dostęp do każdego rodzaju wyposażenia występującego w grze. ­Ciekawostką jest również możliwość rozgrywania bitew między graczami z różnych światów - serwerów gry, zdobyte w nich doświadczenie nie tylko rozwija postać gracza ale również podnosi prestiż serwera - świata.­
­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fury