Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Realms - online

Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 24.07.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 959

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Wymagania sprzętowe - Free Realms - online

  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • łącze internetowe
Opis - Free Realms - online

Free Realms to dość nietypowa gra mmorpg, bowiem skierowana jest do młodszych użytkowników komputerów. Za jej powstanie odpowiada Sony Online Entertainment i od momentu uruchomienia tego tytuł w okresie trzech pierwszych miesięcy dziennie dołączało do zabawy milion osób. Jesteś ciekaw dlaczego? Możesz sprawdzić to osobiście. Free Realms Online nie wymaga uiszczania żadnych opłat.


Pobierz więc Free Realms i przygotuj się na mmorpa, jakiego jeszcze nie znasz. W profesjach nie znajdziesz magów ani wojowników z mieczami, ale za to na przykład listonosza czy kucharza. Tak, tak – to nie błąd. W tej grze symulujesz życie, budujesz dom i rozwijasz umiejętności ze zwykłych zawodów. Mogą one jednak okazać się dość użyteczne – na przykład wspomniany listonosz jest coraz szybszy, a to przydaje się w questach. Tych zaś mamy sześć różnych typów. Znajdziemy tu przeróżne zabawy zręcznościowo-logiczne, jak na przykład chwytanie kurczaków na czas czy układanie łamigłówek. Nadto budujemy tu dom bohatera lub bohaterki, możemy także mieć swojego zwierzęcego pupila, spotykać się ze znajomymi i wykonywać grupowe zadania. Przypomina to nieco połączenie The Sims z klasycznymi grami mmorpg. A wszystko to w oprawie graficznej, jaka kojarzy się z filmami animowanymi typu Shrek.


Free realms można więc polecić dla młodszych graczy. Nie występuje tu przemoc ani wulgarność, zaś poprzez różne gry i zabawy młody człowiek rozwija swą inteligencję oraz umiejętności kojarzenia faktów. Nadto trzeba zauważyć, że świat gry jest cały czas rozbudowywany i nic nie wskazuje na to, aby ten proces miał ulec zatrzymaniu.


Niestety, jak dotąd nie wydane zostało Free Realms po polsku. Jeśli jednak znasz język angielski w stopniu podstawowym, możesz spokojnie pobrać grę. Download Free Realms nic nie kosztuje, a będziesz bawić się świetnie nawet bez wersji Free Realms pl. Przypominamy jeszcze raz, że zabawa w grze Free Realms jest za darmo, jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do konta Premium, gdzie dostępne są niemożliwe do zdobycia inaczej przedmioty i questy, możesz wykupić je za kilka dolarów miesięcznie.


Jako że wymagania Free Realms nie są wysokie, gra będzie chodzić płynnie nawet na starszych komputerach. Pobierz więc klienta gry i baw się bez konieczności płacenia. Free Realms są zgodnie z nazwą za całkowicie za free.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Free Realms - online

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Lol ''-.- nie rób se koleś jaj

dodał: ~nata , 26.04.2010

no ludzie powiedcie czy to fajne ?bo jak podobne do the sims to jest super , bo the sims to najlepsza gra pod sloncem (przynajmniej u mnie) licze na odpowiedzi :)

dodał: ~ga , 16.03.2010

MALE wymagania na starszych komputerach to 512mb RAM jest wiec jaj sobie nierob koles