Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flyff v 12

Kategoria: MMORPG
Producent: Gala-Net Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 701 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1211

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Flyff

  • Pentium-III 600MHz
  • 256MB RAM
  • karta graf. 64 MB
  • DirectX 9.0c
Opis - Flyff

Pobierz darmowego klienta gry mmorpg Flyff!

Gra mmorpg Flyff zabiera Cię do świata fantasy zwanego Roika, gdzie możesz wybrać dla swej postaci jedną z trzynastu profesji: od rycerza po akrobatę. Przemierzaj nią pięć kontynentów, wykonując kolejne misje i zwalczając potwory - jest ich naprawdę sporo, a każdy ląd posiada własne bestiarium.

Pobierz darmowego klienta gry i ruszaj ku kolejnym przygodom. Możesz bawić się samotnie, lub też wraz z innymi graczami stworzyć grupę poszukiwaczy przygód. Nadto istnieje możliwość posiadania pomocnika - białego królika, tygrysa, jednorożca, smoka i wielu innych stworzeń.

Gra mmorpg Flyff osadzona jest w pełni trójwymiarowym środowisku. Odwiedzisz tu naprawdę niezwykłe miejsca i krainy. Wystarczy tylko pobrać darmowego klienta tej gry sieciowej i już możesz ruszać na szlak!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Flyff