Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy XIV

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Square Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Final Fantasy XIV

Core 2 Duo 2 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 9600 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows XP/Vista/7 + dodatkowo:  stałe połączenie z Internetem
Opis - Final Fantasy XIV

­Final Fantasy XIV to kolejna już część tej wspaniałej serii gier, które wciąż cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Chyba mało kto wyobraża sobie obecnie gry RPG, zwłaszcza na konsolach, bez Final Fantasy, jednej z najlepiej sprzedających się gier w historii. Najnowsza odsłona Final Fantasy 14 to jednak nie typowa gra RPG, ale MMORPG. Jest to już drugie, po Final Fantasy XI, podejście Square Enix do przeniesienia świata gry do sieci i umożliwienia graczom rozgrywki online. Seria od początku związana z konsolami, za wyjątkiem kilu części, tym razem zagości także na komputerach osobistych. Oczywiście możliwa będzie również gra w Final Fantasy 14 na PS3, konsoli z którą gra ta jest związana tak jak kiedyś ze SNES, PSX czy choćby PS2. Premiera Final Fantasy 14 odbyła się pod koniec września 2010.

Jak na klasyczną grę MMO przystało, Final Fantasy XIV ma pozwala graczom na sieciową zabawę, osadzoną w realiach wirtualnego świata, znanego z serii. Gra będzie możliwa po wykupieniu odpowiedniego abonamentu. Jedną z najważniejszych zmian jest rezygnacja z klasycznego nabywania doświadczenia i podwyższania leveli naszej postaci, które mają zostać zastąpione nowym systemem rozgrywki. Dostępna galeria z Final Fantasy 14 pokazuje piękne i rozległe krainy, gdzie ma być toczona akcja gry. Pojawiają się tu takie nazwy miejsc jak Urdaha, Gridania, oraz Rimsa Rominsa, które różnią się kompletnie od siebie, reprezentując różne modele krajobrazu. Postacie w grze mają być znane graczom choćby z Final Fantasy XI, chociaż na pewno pojawią się jacyś nowi bohaterowie. Patrząc na trailer z Final Fantasy 14, który możecie obejrzeć na naszej stronie, widać pierwszych z nich. Chociaż twórcy rezygnują z poziomu doświadczenia, to gra ma zachować typowe specjalności bohaterów i tak będziemy mieli do wyboru na przykład Wojownika czy choćby Magika. Postacie mogą potem obrać swoją specjalizację, a nawet kilka z nich.

Wymagania Final Fantasy 14 zostały przedstawione nad głównym opisem, nie są one duże, ale PC z przed 3 lat może mieć już problemy z odpaleniem gry. Final Fantasy 14 z Windows 7, współpracuje bardzo dobrze.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy XIV

dodał: ~mirage56 , 24.07.2013

dobra gra