Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy XI: 2008 Edition

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Square-Enix
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Final Fantasy XI: 2008 Edition

  • Procesor: Pentium 4 1.6 GHz
  • Pamięć RAM: 256 MB
  • Karta graficzna: 64 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 6 GB
Opis - Final Fantasy XI: 2008 Edition

Final Fantasy XI: 2008 Edition to kompilacja zawierająca w sobie podstawową wersję gry oraz następujące dodatki: Rise of the Zilart, Chains of Promathia, Treasures of Aht Urhgan i Wings of the Goddess. Świat gry podzielony jest między trzy królestwa: Republic of Bastok, Federation of Windurst i Kingdom of San D'oria, które rywalizują między sobą o dominację terytorialną. Rozpoczynając zabawę gracz musi wybrać, które z nich chce reprezentować. Równoległą i równie istotna osią fabuły jest walka z armiami potworów i ich złowrogim przywódcą lordem Shadow. Gracz ma do dyspozycji 6 podstawowych klas: wojownik, mnich, złodziej oraz czerwony, biały i czarny mag, którym wraz z rozwojem doświadczenia będzie mógł przypisywać specjalne profesje i umiejętności. Estetyka gry jest utrzymana w znanej z całej historii serii Final Fantasy mangowej konwencji świata łączącego magię, broń białą i zaawansowane technologie w niezwykle atrakcyjny i spójny kolaż.

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy XI: 2008 Edition