Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fiesta

Kategoria: MMORPG
Producent: Outspark
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2009
Rozmiar: 940 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 736

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Fiesta

  • Intel Pentium IV 1.6GHz
  • 512MB RAM
  • 3 GB HDD
  • nVIDIA GeForce MX
  • DirectX 9.0c
Opis - Fiesta

Pobierz darmowego klienta gry sieciowej Fiesta!

Gra sieciowa Fiesta zabiera Cię do krainy fantasy, gdzie możesz wcielić się w postać Wojownika, Kleryka, Łucznika lub Maga. Pobierz darmowego klienta, zarejestruj się i ruszaj do akcji! Czeka na Ciebie wielki, pełen potworów i skarbów świat, dziesiątki misji do wykonania i lokacji do odwiedzenia - ruiny, miasta, dzikie tereny oraz pustkowia. 

Darmowa gra sieciowa Fiesta to godziny emocjonujacej zabawy, gdzie możesz nawiązać przyjaźń z innymi graczami. Wszystko całkowicie za darmo - wystarczy tylko, że pobierzesz klienta gry i zarejestrujesz się.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fiesta