Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallout Online

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Interplay
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.11.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Fallout Online
Fallout Online to projekt, dla którego właściwszą nazwą byłoby Project V13, bowiem pod taką nazwą powstaje. Jednakże akcja gry osadzona będzie w realiach doskonale znanych graczom z postapokaliptycznej sagi, tak więc można używać obu nazw naprzemiennie. Produkcja ta spodoba się jednak nie tylko im, ale każdemu, kto lubi przemierzać wyniszczony w ten czy inny sposób świat.

Fallout Online ma mieć premierę w 2011 roku. Jak dotąd ujawniono, że schemat zabawy będzie taki sam, jak i w innych grach mmorpg. Czyli tworzymy postać, a poprzez wykonywanie kolejnych misji rozwijamy ją, czyniąc coraz silniejszą i sprawniejszą. Nie mamy tu do czynienia ze światem fantasy, a ponurą przyszłością, jednak nie brak tu potworów – mutantów, dzikich zwierząt czy też po prostu bandytów.  W realiach gry mają istnieć frakcje, do których będzie można dołączać. To odpowiedniki gildii, a walczą one oczywiście o jak największe wpływy w wyniszczonym świecie.

Jak na razie nie jest możliwy download klienta Fallout Online, lecz im bliżej premiery gry, tym bardziej będzie można spodziewać się naboru beta testerów. Jeśli ktoś więc ma ochotę przetestować ten tytuł przed jego oficjalnym wydaniem, niech bacznie śledzi newsy ze świata gier – z pewnością będą się pojawiać informacje o Fallout Online.

Z pewnością kolejne tygodni przyniosą także screeny z gry, a być może i filmiki z Fallout Online. Polecamy więc zaglądać często na tą stronę – gdy tylko pojawią się, zostaną na niej umieszczone. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallout Online

dodał: ~pawek128 , 05.04.2012

Co wy jaja se robita bez foto. ''-.-\n

dodał: helios95 , 26.11.2010

fajna gierka

dodał: ~Assimon , 26.11.2010

zajebista gra