Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallen Sword

Kategoria: MMORPG
Producent: Hunted Cow Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2009
Rozmiar: 0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 335

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Fallen Sword

przeglądarka internetowa
Opis - Fallen Sword

Pobierz darmowe demo gry mmorpg Fallen Sword!

Fallen Sword to graficzna gra mmorpg, w której wkraczasz do  rozległego świata fantasy. Eksploruj rozległe obszary od  niebezpiecznych Misty Mountains po tajemnicze miasto Xinderoth. Czekają na Ciebie tacy przeciwnicy jak smoki, zombie, nieumarli, gigantyczne skorpiony i inne "przyjemniaczki". Walcz, rozwijaj swa postać, zbieraj coraz to bardziej użyteczne przedmioty i zyskuj sławę.

Graficzny mmorpg Fallen Sword posiada również możliwość walki w trybie Player vs Player, czyli możesz toczyć pojedynki z innymi żywymi graczami. Tych zaś jest zarejestrowanych ponad 1,5 miliona. Niektórzy z nich skupieni są w gildiach - możesz do nich dołączać.

Gra jest w pełni darmowa - wystarczy tylko zarejestrować się na stronie. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallen Sword