Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallen Earth

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Icarus Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Fallen Earth

Minimalne:

 • Pentium 4 2.8 GHz lub AMD
 • 1 GB RAM dla XP, 2 GB dla Vista
 • nVidia GeForce 6600/ ATI Radeon X1300
 • 256 MB Video Ram
 • 10 GB
 • DVD-Drive
 • Podłączenie do internetu


Zalecane:

 • Intel Core 2 Duo 2.33 GHz lub podobny
 • 2 GB dla XP, 3 GB dla Vista
 • nVidia GeForce 8800GTS/ ATI Radeon 3870
 • 512 MB Video Ram
 • 10 GB
 • DVD-Drive
 • Podłączenie do internetu
Opis - Fallen Earth
Fallen Earth, a więc Upadła Ziemia to najnowsza propozycja dla fanów gier MMO, która ma szansę na wielki sukces, gdyż nareszcie zrywa z oklepanym już trochę światem fantasy i przenosi graczy, tym razem w przyszłość. Fallen Earth to gra MMORPG osadzona w postnuklearnym świecie, która przypadnie do gustu zwłaszcza fanom serii Fallout. Premiera Fallen Earth zapowiedziana jest na wrzesień 2009 roku, a więc już niedługo gracze będą mogli się przekonać o jej możliwościach. Tworzeniem Fallen Earth na PC zajmuje się mało znane studio Icarus. Gra wydana zostanie tylko na komputery, tak więc nie będzie możliwa rozgrywka w Fallen Earth na PS3, oraz Xbox 360. Gra jest już testowana przez graczy i wkrótce powinien być dostępny download Fallen Earth. Oczywiście by móc cieszyć się z gry w Fallen Earth będzie trzeba zapłacić niezbędny do tego abonament, gdyż gra nie jest freeware.

Akcja gry ma toczyć się w drugiej połowie XXI wieku, w czasie kiedy Ziemia jest kompletnie wyniszczona przez toczące się wojny nuklearne. Tylko 1% populacji zdołał przetrwać ostatnie konflikty, a jedną z ocalałych społeczności jest grupka ludzi, zamieszkująca tereny Wielkiego Kanionu Colorado, gdzie rozpoczyna się game Fallen Earth. Gry MMORPG charakteryzuje możliwość wyboru i rozwoju postaci i tak też będzie w świecie tej gry. Na początku gracz będzie miał możliwość stworzenia swojej postaci według własnego uznania, by potem, w trakcie rozgrywki rozwijać ją dzięki punktom Advancement Points. W Fallen Earth dostępny będzie spory arsenał broni, a gracz będzie mógł mieć ich ze sobą aż sześć. Galeria z Fallen Earth pokazuje, że gracz będzie miał także możliwość zasiąść za kierownicą licznych pojazdów, oraz znaleźć różne elementy, które na pewno przydadzą mu się w walce. Warto obejrzeć także trailer z Fallen Earth, który przedstawia najważniejsze informacje o grze.  Patrząc na gameplay z Fallen Earth widać, że gra ta stawia na dynamizm rozgrywki, oraz spore pustkowia, gdzie toczone mają być boje, bardzo często ze zmutowanymi potworami.         

Zobaczymy czy twórcy zdecydują się na wydanie demo Fallen Earth, które mogłoby przekonać graczy do pobrania pełnej wersji gry i zakupu abonamentu. Jeśli chodzi o wymagania Fallen Earth to są one dość wysokie, ale wiąże się to z piękna grafiką w samej grze. Fallen Earth ma w większości przedstawiać widok charakterystyczny dla FPS, chociaż będą momenty w których przejdzie do tego znanego z gier TPP. Prawdopodobnie będzie możliwe uruchomienie Fallen Earth z Windows 7, gdyż gra ta działa z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. W oczekiwaniu na premierę gry zapraszamy do innych pozycji MMORPG na naszej stronie.  


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallen Earth