Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: Underfoot

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: Underfoot

Już wkrótce!
Opis - EverQuest: Underfoot
­

EverQuest to jeden z najstarszych tytułów mmorpg w historii gatunku. Wydany ponad dekadę temu po dziś dzień cieszy się popularnością, o czym świadczy zresztą olbrzymia liczba rozszerzeń i dodatków. Prezentowany dziś Underfot to szesnaste rozszerzenie do gry.

Głównym celem wydania EverQuest: Underfoot game jest umożliwienie graczom dostępu do podziemnego świata, której władcą jest Brella Serilisa, stworzyciel norrackich krasnoludów. Kraina ta to niekończące się podziemia, w których łatwo się zagubić obcym z powierzchni. Gameplay EverQuest: Underfoot dzięki temu dodatkowi zostaje poszerzony o kilkanaście nowych stref, w których na śmiałków czekają nowe zadania, przedmioty i przeciwnicy. Dojdą także zaklęcia, przedmioty i bornie. Będzie ich dość sporo, tak więc dodatek ten zadowoli nawet najbardziej wybrednego afgana EverQuest.

Wymagania EverQuest: Underfoot pozostają bez zmian, a mimo to mamy do czynienia z ulepszoną, podrasowaną oprawą graficzną. Ciekawą opcją podczas gry w EverQuest: Underfoot jest wskaźnik postępu, rosnący w miarę wykonywania misji. Możesz także sprawdzać stan zdrowia wybranych wrogów lub przyjaciół – dzięki temu od razu wiesz, komu ruszyć z pomocą lub kogo pokonasz jednym ciosem. Nadto usprawniono nieco interfejs gry, dzięki czemu masz łatwiejszy i szybszy dostęp do wielu opcji.

Premiera gry EverQuest: Underfoot przewidziana jest na grudzień 2009 roku. Już dostępna jest galeria EverQuest: Underfoot. Każdy screenshot z EverQuest: Underfoot oddaje doskonale atmosferę podziemnych kopalni, szybów I tuneli. Możesz ściągnąć te obrazki na swój komputer – download zdjęć z EverQuest: Underfoot jest w pełni darmowy. Nadto na naszych stronach dostępny jest trailer EverQuest: Underfoot, który pokaże Ci tą grę w praktyce. Obejrzyj go, aby wiedzieć, na jakie przygody się szykować. Jeśli oglądałeś „Władcę pierścieni” z pewnością podziemna kraina skojarzy Ci się z Morią

Oczywiście nie ma wersji demo EverQuest: Underfoot. Jeśli nabędziesz ten dodatek, prócz niego dostaniesz także wszystkie poprzednie rozszerzenia, co jest rzeczą bezcenną. Tak jak i cała seria, tak i EverQuest: Underfoot wyjdzie na PC. Nie planowana jest konwersja EverQuest: Underfoot na Xbox 360, ani też wersja EverQuest: Underfoot na PS3. W wersji komputerowej będziesz mieć możliwość gry w EverQuest: Underfoot na Windows 7 i innych najnowszych systemach operacyjnych. Tak więc przygotuj się na eksplorację krainy, gdzie nigdy nie dociera światło. Nowe przygody w świecie EverQuest już w zimie!

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: Underfoot