Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: The Serpent’s Spine

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: The Serpent’s Spine

  • Pentium III 800 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD

Opis - EverQuest: The Serpent’s Spine
EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany dziś EverQuest: The Serpent’s Spine to dodatek wydany w 2006 roku. Co nowego wnosi on do zabawy?

Ten dodatek do EverQuest I wprowadza nową rasę – Drakkinów. Jest to mieszanka ludzi i wielkich jaszczurów, która dość szybko rozprzestrzenia się i zaczyna eksplorować Norrath. Gracze mogą stać się Drakkinami, tworząc ich od podstaw – decydujesz o kolorze łuski, kształcie rogów i innych elementach drakkińskiegio ciała. Oczywiście pomyślano o questach specjalnie dla przedstawicieli tej rasy, a także czarach, przedmiotach i profesjach. Prócz tego ten dodatek do EverQuest 1 wprowadza do gry możliwość awansu do 70-go poziomu, wprowadza kolejnych bohaterów niezależnych oraz dodaje skrypt, dzięki któremu mamy zmienne warunki pogodowe.

Niestety, nie istnieje wersja demo EverQuest: The Serpent’s Spine do pobrania, dzięki której mógłbyś zapoznać się z nowymi lądami. Możesz obejrzeć trailer EverQuest: The Serpent’s Spine, ukazujący grę w akcji. Jeśli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: The Serpent’s Spine za darmo – znajdują się przy niniejszym opisie. Pozwolą Ci poczuć klimat dodatku.

Nie wydano EverQuest: The Serpent’s Spine po polsku. Ze względów technicznych nie jest również możliwe żadne spolszczenie EverQuest: The Serpent’s Spine, dzięki któremu zmieniłbyś dodatek w wersję EverQuest: The Serpent’s Spine pl. Oczywiście nie jest możliwy download EverQuest: The Serpent’s Spine za free. To płatne rozszerzenie.

Dodatek ten wyszedł dopracowany pod względem technicznym, dlatego też nie istnieje żaden patch EverQuest: The Serpent’s Spine. Oczywiście nie ukazały się żadne kody EverQuest: The Serpent’s Spine. Używanie chwatów w grze jest surowo karane! Jeśli chcesz, ściągnij tapety EverQuest: The Serpent’s Spine z oficjalnej strony serii. Nadają się doskonale na ozdobienie pulpitu.

Dodatek ukazał się parę lat temu, jednak nie powinno być problemów z graniem w EverQuest: The Serpent’s Spine na Windows 7, Viście czy XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: The Serpent’s Spine