Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: The Ruins of Kunark

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.11.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: The Ruins of Kunark

  • Pentium III 800 MHz, 
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD
Opis - EverQuest: The Ruins of Kunark
­­

EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany dziś EverQuest: The Ruins of Kunarkto pierwszego jego wydane rok po premierze gry. Co wnosi ono do zabawy? Ten dodatek do EverQuest I otwiera przed graczami nowy kontynent – tytułowy Kunark. Dodatkowo to właśnie tu po raz pierwszy pojawiła się rasa Iksar, czyli jaszczuroludzi. Oczywiście jest tu masa nowych miejsc – począwszy od zamków po smocze siedliska. Nadto dodatek do EverQuest 1 wprowadza zniesienie limitu rozwoju postaci do 50-go poziomu. Niestety, nie istnieje wersja demo EverQuest: The Ruins of Kunark.

do pobrania, dzięki której mógłbyś zapoznać się z nowymi lądami. Możesz obejrzeć trailer EverQuest: The Ruins of Kunark, ukazujący grę w akcji. Jeśli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: The Ruins of Kunark za darmo – znajdują się przy niniejszym opisie. Pozwolą Ci poczuć klimat dodatku.

Niestety, nie wydano EverQuest: The Ruins of Kunark po polsku. Ze względów technicznych nie jest również możliwe żadne spolszczenie EverQuest: The Ruins of Kunark, dzięki któremu zmieniłbyś dodatek w wersję EverQuest: The Ruins of Kunark pl. Oczywiście nie jest możliwy download EverQuest: The Ruins of Kunark za free. To płatne rozszerzenie.

Dodatek ten wyszedł dopracowany pod względem technicznym, dlatego też nie istnieje żaden patch EverQuest: The Ruins of Kunark. Oczywiście nie ukazały się żadne kody EverQuest: The Ruins of Kunark. Używanie cheatów w grze jest surowo karane! Jeśli chcesz, ściągnij tapety EverQuest: The Ruins of Kunark z oficjalnej strony serii. Nadają się doskonale na ozdobienie pulpitu.

Dodatek ukazał się parę dziewięć temu, jednak nie powinno być problemów z graniem w EverQuest: The Ruins of Kunark na Windows 7.

­ ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: The Ruins of Kunark