Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: The Planes of Power

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: The Planes of Power

  • Pentium III 800 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD
Opis - EverQuest: The Planes of Power

­EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany tu EverQuest: The Planes of Power to czwarty dodatek, wydany w 2002 roku. Co nowego wnosi on do zabawy?

Ten dodatek do EverQuest I wprowadza do gry ponad dwadzieścia nowych lokacji. To właśnie tytułowe Plany Mocy, będące siedzibami bóstw Norrath. Chcesz tam wkroczyć? Musisz osiągnąć do tego odpowiedni poziom. Otrzymujesz również fabułę, składającą się z połączonych questów, gdzie napotkasz pól setki nowych potworów oraz zwiedzisz dwa nowe miasta. Prócz tego ten dodatek do EverQuest 1 wprowadził do gry nowe rodzaje wspólnych misji – od niego w questach grupowych może uczestniczyć nawet sześćdziesiąt osób!

Niestety, nie istnieje wersja demo EverQuest: The Planes of Power do pobrania, dzięki której mógłbyś zapoznać się z nowymi lądami. Możesz obejrzeć trailer EverQuest: The Planes of Power, ukazujący grę w akcji. Jeśli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: The Planes of Power za darmo – znajdują się przy niniejszym opisie. Pozwolą Ci poczuć klimat dodatku.

Nie wydano EverQuest: The Planes of Power po polsku. Ze względów technicznych nie jest również możliwe żadne spolszczenie EverQuest: The Planes of Power, dzięki któremu zmieniłbyś dodatek w wersję EverQuest: The Planes of Power pl. Oczywiście nie jest możliwy download EverQuest: The Planes of Power za free. To płatne rozszerzenie.

Dodatek ten wyszedł dopracowany pod względem technicznym, dlatego też nie istnieje żaden patch EverQuest: The Planes of Power. Oczywiście nie ukazały się żadne kody EverQuest: The Planes of Power. Używanie chwatów w grze jest surowo karane! Jeśli chcesz, ściągnij tapety EverQuest: The Planes of Power z oficjalnej strony serii. Nadają się doskonale na ozdobienie pulpitu.

Dodatek ukazał się parę lat temu, jednak nie powinno być problemów z graniem w EverQuest: The Planes of Power na Windows 7, Viście czy XP.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: The Planes of Power