Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: The Legacy of Ykesha

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: The Legacy of Ykesha

  • Pentium III 800 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD
Opis - EverQuest: The Legacy of Ykesha

­EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany tu EverQuest: The Legacy of Ykesha to dodatek, który światło dzienne ujrzał na początku 2003 roku. Co nowego wnosił do zabawy?

Ten dodatek do EverQuest I przedstawia wojnę pomiędzy klanami trolli, które niszczą wszystko na swej drodze. Świat Norrath znajduje się więc na granicy zniszczenia, zaś od wysiłku graczy zależy, czy uda się ocalić to, co próbują zniszczyć wędrujące hordy. Prócz fabuły ten dodatek do EverQuest 1 wprowadził do zabawy rasę Frooglogs, możliwość modyfikacji ekwipunku, a także dziennik postaci, gdzie zapisywane są wszystkie rozmowy. Zgodnie z tradycją nie brak nowych questów i zadań.

Niestety, nie istnieje wersja demo EverQuest: The Legacy of Ykesha do pobrania, dzięki której mógłbyś zapoznać się z nowymi lądami. Możesz obejrzeć trailer EverQuest: The Legacy of Ykesha, ukazujący grę w akcji. Jeśli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: The Legacy of Ykesha za darmo – znajdują się w galerii przy niniejszym opisie. Pozwolą Ci poczuć klimat dodatku.

Nie wydano EverQuest: The Legacy of Ykesha po polsku. Ze względów technicznych nie jest również możliwe żadne spolszczenie EverQuest: The Legacy of Ykesha, dzięki któremu zmieniłbyś dodatek w wersję EverQuest: The Legacy of Ykesha pl. Oczywiście nie jest możliwy download EverQuest: The Legacy of Ykesha za free. To płatne rozszerzenie.

Dodatek ten wyszedł dopracowany pod względem technicznym, dlatego też nie istnieje żaden patch EverQuest: The Legacy of Ykesha. Oczywiście nie ukazały się żadne kody EverQuest: The Legacy of Ykesha. Używanie chwatów w grze jest surowo karane! Jeśli chcesz, ściągnij tapety EverQuest: The Legacy of Ykesha z oficjalnej strony serii. Nadają się doskonale na ozdobienie pulpitu.

Dodatek ukazał się parę lat temu, jednak nie powinno być problemów z graniem w EverQuest: The Legacy of Ykesha na Windows 7, Viście czy XP.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: The Legacy of Ykesha