Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: The Buried Sea

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.11.2009
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: The Buried Sea

  • Pentium III 800 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD

Opis - EverQuest: The Buried Sea
EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany dziś EverQuest: The Buried Sea to rozszerzenie o numerze trzynastym i warto przyjrzeć się, co nowego wnosi ono do zabawy.

Ten dodatek do EverQuest I ukazał się w 2007 roku i zaprezentował światu miasto Katta Castrum, znajdujące się pod powierzchnią morza. Słabnie moc strzegącego go przed zmiażdżeniem artefaktu, dlatego też mieszkańcy podejmują desperackie próby naprawy sytuacji. Dodatek oferuje sześćdziesiąt nowych misji, zarówno na morzu, jak i w jego głębinach. Nadto dodatek do EverQuest 1 wprowadza sztandary gildii, dzięki którym wszyscy jej członkowie mogą się teleportować do wyznaczonych przez przywódcę lokacji. Prócz tego gracze mogę tworzyć własne bractwa. Prócz tego mamy możliwość korzystania ze starożytnej energii – jest nawet w inwentarzu specjalny slot. Niestety, nie istnieje wersja demo EverQuest: The Buried Sea do pobrania, dzięki której mógłbyś zapoznać się choćby ze wstępem do tej historii.

Możesz obejrzeć trailer EverQuest: The Buried Sea, ukazujący grę w akcji. Jeśli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: The Buried Sea za darmo – znajdują się przy niniejszym opisie. Pozwolą Ci poczuć klimat dodatku.

Niestety, nie wydano EverQuest: The Buried Sea po polsku. Ze względów technicznych nie jest również możliwe żadne spolszczenie EverQuest: The Buried Sea, dzięki któremu zmieniłbyś dodatek w wersję EverQuest: The Buried Sea pl. Oczywiście nie jest możliwy download EverQuest: The Buried Sea za free. To płatne rozszerzenie.

Dodatek ten wyszedł dopracowany pod względem technicznym, dlatego też nie istnieje żaden patch EverQuest: The Buried Sea. Oczywiście nie ukazały się żadne kody EverQuest: The Buried Sea. Używanie chwatów w grze jest surowo karane! Jeśli chcesz, ściągnij tapety EverQuest: The Buried Sea z oficjalnej strony serii. Nadają się doskonale na ozdobienie pulpitu. Dodatek ukazał się parę lat temu, jednak nie powinno być problemów z graniem w EverQuest: The Buried Sea na Windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: The Buried Sea