Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: Shadows of Luclin

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: Shadows of Luclin

  • Pentium III 800 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD

Opis - EverQuest: Shadows of Luclin

­EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany tu EverQuest: Shadows of Luclin to trzeci dodatek, wydany pod koniec 2001 roku. Co nowego wnosi do zabawy?

Ten dodatek do EverQuest I dodał do gry nową, księżycową krainę Liclin, a nadto związane z nią misje, bohaterów niezależnych, przedmioty i zaklęcia. Prócz tego ten dodatek do EverQuest 1 wprowadził do gry dwadzieścia pięć nowych lokacji, mnóstwo potworów i grywalną rasę Kerrans.

Niestety, nie istnieje wersja demo EverQuest: Shadows of Luclin do pobrania, dzięki której mógłbyś zapoznać się z nowymi lądami. Możesz obejrzeć trailer EverQuest: Shadows of Luclin, ukazujący grę w akcji. Jeśli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: Shadows of Luclin za darmo – znajdują się w galerii przy niniejszym opisie. Pozwolą Ci poczuć klimat dodatku.

Nie wydano EverQuest: Shadows of Luclin po polsku. Ze względów technicznych nie jest również możliwe żadne spolszczenie EverQuest: Shadows of Luclin, dzięki któremu zmieniłbyś dodatek w wersję EverQuest: Shadows of Luclin pl. Oczywiście nie jest możliwy download EverQuest: Shadows of Luclin za free. To płatne rozszerzenie.

Dodatek ten wyszedł dopracowany pod względem technicznym, dlatego też nie istnieje żaden patch EverQuest: Shadows of Luclin. Oczywiście nie ukazały się żadne kody EverQuest: Shadows of Luclin. Używanie chwatów w grze jest surowo karane! Jeśli chcesz, ściągnij tapety EverQuest: Shadows of Luclin z oficjalnej strony serii. Nadają się doskonale na ozdobienie pulpitu.

Dodatek ukazał się parę lat temu, jednak nie powinno być problemów z graniem w EverQuest: Shadows of Luclin na Windows 7, Viście czy XP.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: Shadows of Luclin