Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: Seeds of Destruction

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.11.2009
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: Seeds of Destruction

Już wkrótce!
Opis - EverQuest: Seeds of Destruction

EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany dziś EverQuest: Seeds of Destruction to rozszerzenie numer piętnaście i warto przyjrzeć się, co nowego wnosi ono do zabawy.

Ten dodatek do EverQuest I wart jest uwagi. Dlaczego> Oto Riftseekerzy przy użyciu Planu Czasu roznieśli rzeczywistość na kawałki. Dosłownie. Na jednym z nich unosi się sadzonka drzewa, którą opiekuje się upadły bóg, jedyna postać, jaka może przywrócić poprzedni stan rzeczy. Głównym zadaniem gracza jest odnalezienie portalu, dzięki któremu dotrze on do ważnych wydarzeń w historii Norrath. Cel? Niedopuszczenie do zmiany historii.

Downlaod EverQuest: Seeds of Destruction w wersji dmeo nie jest możliwy. Nie istnieje także wersja EverQuest: Seeds of Destruction do pobrania za free. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem serii, nie możesz odpuścić sobie tego tytułu. Co się tyczy jego oprawy audiowizualnej, zobacz dostępny w sieci trailer EverQuest: Seeds of Destruction, a jeżeli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: Seeds of Destruction znajdujące się w galerii przy tym opisie. Ściągnij screeny EverQuest: Seeds of Destruction za darmo – pokażą Ci one, czego możesz się spodziewać w grze. Niestety, download innych materiałó1) EverQuest: Seeds of Destruction nie jest możłiwy.

Niestety, nie ukazał się EverQuest: Seeds of Destruction po polsku. Nie istnieje również spolszczenie EverQuest: Seeds of Destruction, które pomogło by Ci zmienić rozgrywkę w EverQuest: Seeds of Destruction pl. Z innych rzeczy – nie ukazał się żadne patch EverQuest: Seeds of Destruction, nie istnieją także kody EverQuest: Seeds of Destruction. Gra ukazała się wyłącznie na PC. Możesz pograć w nią mając najnowsze systemy operacyjne, więc będziesz bawić się w EverQuest: Seeds of Destruction na Windows 7.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: Seeds of Destruction