Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: Prophecy of Ro

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 03.11.2009
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: Prophecy of Ro

  • Pentium III 800 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD

Opis - EverQuest: Prophecy of Ro
­

EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany dziś EverQuest: Prophecy of Ro to rozszerzenie numer jedenaście i warto przyjrzeć się, co nowego wnosi ono do zabawy.

Ten dodatek do EverQuest I ukazał się w 2006 roku i przyniósł do gry kilka nowych elementów. Po pierwsze – wprowadził artefakty Sphere of Influence. Po drugie – możemy dzięki niemu zastawiać pułapki. Po trzecie – w końcu istnieje możliwość niszczenia otoczenia. Nadto dodatek do EverQuest 1 posiada swoją fabułę – zmagamy się tu z potężną siłą, która pragnie zdetronizować bogów. Niestety, nie istnieje wersja demo EverQuest: Prophecy of Ro do pobrania, dzięki której mógłbyś zapoznać się choćby ze wstępem do tej historii.

Możesz obejrzeć trailer EverQuest: Prophecy of Ro, ukazujący grę w akcji. Jeśli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: Prophecy of Ro za darmo – znajdują się przy niniejszym opisie. Pozwolą Ci poczuć klimat dodatku.

Niestety, nie wydano EverQuest: Prophecy of Ro po polsku. Ze względów technicznych nie jest również możliwe żadne spolszczenie EverQuest: Prophecy of Ro, dzięki któremu zmieniłbyś dodatek w wersję EverQuest: Prophecy of Ro pl. Oczywiście nie jest możliwy download EverQuest: Prophecy of Ro za free. To płatne rozszerzenie.

Dodatek ten wyszedł dopracowany pod względem technicznym, dlatego też nie istnieje żaden patch EverQuest: Prophecy of Ro. Oczywiście nie ukazały się żadne kody EverQuest: Prophecy of Ro. Używanie chwatów w grze jest surowo karane! Jeśli chcesz, ściągnij tapety EverQuest: Prophecy of Ro z oficjalnej strony serii. Nadają się doskonale na ozdobienie pulpitu. Dodatek ukazał się parę lat temu, jednak nie powinno być problemów z graniem w EverQuest: Prophecy of Ro na Windows 7.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: Prophecy of Ro