Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: Lost Dungeons of Norrath

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: Lost Dungeons of Norrath

  • Pentium III 800 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD
Opis - EverQuest: Lost Dungeons of Norrath

­EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany dziś EverQuest EverQuest: Lost Dungeons of Norrath wydany w 2003 roku dodatek. Co nowego wnosi on do zabawy?

Ten dodatek do EverQuest I skupia się na udostępnieniu wszystkim graczom potężnych, podziemnych krain do eksploracji i przeżywania przygód. Podobno gdzieś tam głęboko pod ziemią znajduje się artefakt, który zapewnia swemu właścicielowi nadludzką, niemal boską moc. Nietrudno więc się domyślić, że mamy tu do czynienia z nowymi lokacjami, których jest łącznie czterdzieści. Prócz tego dodatek do EverQuest 1 wprowadza do gry nowe opcje handlu oraz interakcji z przedmiotami (pojawia się w końcu możliwość otwierania zamków wytrychem).

Niestety, nie istnieje wersja demo EverQuest: Lost Dungeons of Norrath do pobrania, dzięki której mógłbyś zapoznać się z nowymi lądami. Możesz obejrzeć trailer EverQuest: Lost Dungeons of Norrath, ukazujący grę w akcji. Jeśli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: Lost Dungeons of Norrath za darmo – znajdują się przy niniejszym opisie. Pozwolą Ci poczuć klimat dodatku.Niestety, nie wydano EverQuest: Lost Dungeons of Norrath po polsku. Ze względów technicznych nie jest również możliwe żadne spolszczenie EverQuest: Lost Dungeons of Norrath, dzięki któremu zmieniłbyś dodatek w wersję EverQuest: Lost Dungeons of Norrath pl. Oczywiście nie jest możliwy download EverQuest: Lost Dungeons of Norrath za free. To płatne rozszerzenie.

Dodatek ten wyszedł dopracowany pod względem technicznym, dlatego też nie istnieje żaden patch EverQuest: Lost Dungeons of Norrath. Oczywiście nie ukazały się żadne kody EverQuest: Lost Dungeons of Norrath. Używanie chwatów w grze jest surowo karane! Jeśli chcesz, ściągnij tapety EverQuest: Lost Dungeons of Norrath z oficjalnej strony serii. Nadają się doskonale na ozdobienie pulpitu.

Dodatek ukazał się parę lat temu, jednak nie powinno być problemów z graniem w EverQuest: Lost Dungeons of Norrath na Windows 7, Viście czy XP.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: Lost Dungeons of Norrath