Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest II: Kingdom of Sky

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - EverQuest II: Kingdom of Sky

  • Procesor: Pentium 4 2 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB  
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce 4 Ti4400 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 6 GB
Opis - EverQuest II: Kingdom of Sky
Kingdom of Sky to drugie z kolei rozszerzenie do niezwykle popularnej na całym świecie gry cRPG i MMO Ever Quest II. W dodatku przenosimy się do krainy Overrealm składającej się z wysp zawieszonych w powietrzu i zamieszkałej przez smoki, które pragną zniszczyć i przejąc kontrolę nad kraina Norrath, któr­a dotychczas była miejsce gry. Dodatek wprowadza do mechaniki świata gry system osiągnięć dzięki czemu postać może w szczególny sposób specjalizować się w ramach wybranej profesji i zwiększać swoje umiejętności. Dodatkowo otrzymujemy również 25 nowych przeciwników, liczne krainy do zwiedzenia, różnorakie misje za wypełnienie, których otrzymamy bardzo cenne i unikatowe nagrody. Oraz dwie specjalne areny przygotowane do trybu player vs player


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest II: Kingdom of Sky