Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest II

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 06.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Wymagania sprzętowe - EverQuest II

  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4400 lub lepsza)
  • 6 GB HDD
Opis - EverQuest II

EverQuest II to gra MMO, dająca nam możliwość przeżycia fascynującej przygody w krainie fantasy. Przedstawiony świat, składa się z trzech kontynentów i jest znacznie większy niż w pierwszej części. Podczas podróży, będziemy mieli okazję odwiedzić zarówno znane już tereny, jak  i całkiem nowe lokacje.

Bardziej rozbudowana kraina, nie jest jednak jedyną zmianą, względem poprzedniej odsłony. Dość mocno przebudowany, został system kreowania i rozwoju postaci. Na początku rozgrywki w EverQuest II, decydujemy tylko rasie oraz płci naszego bohatera a także określamy precyzyjnie jego wygląd. Po osiągnięciu drugiego poziomu doświadczenia, podejmujemy dopiero decyzję, przedstawicielem jakiej klasy ma być postać, którą kierujemy.

Z czasem, zyskujemy też możliwość wyboru, dalszej specjalizacji naszego bohatera. Rozwijamy się w głównej mierze poprzez walkę, jednak nie jest to jedyny sposób, na zdobywanie doświadczenia. Równie dobrze, możemy wybrać pokojową drogę rozwoju i przykładowo zostać kupcem. Świat gry jest niezwykle rozbudowany i daje nam spore możliwości interakcji. Możemy kupować nieruchomości, uczestniczyć w różnorodnych cyklicznych wydarzeniach czy też handlować. Ułatwiono nam również podróżowanie, po rozległych terenach dostępnych w grze, oddając do naszej dyspozycji, wiele środków transportu. Wykorzystany silnik graficzny nie prezentuje się już zbyt dobrze. Jednak specyficzny klimat jaki oferuje nam EverQuest II sprawia, że przestajemy zwracać uwagę na grafikę, skupiając się raczej na eksplorowaniu krainy i odkrywaniu jej wszystkich tajemnic.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest II