Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: Gates of Discord

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: Gates of Discord

  • Pentium III 800 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD

Opis - EverQuest: Gates of Discord
EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany dziś EverQuest: Gates of Discord to szóste w kolejności rozszerzenie i warto przyjrzeć się, co nowego wnosi ono do zabawy.

Ten dodatek do EverQuest I ukazał się w 2004 roku i umożliwił graczom eksplorację zaginionego przed wiekami kontynentu Taelosia. Nie dzieje się na nim dobrze – tamtejsze ziemie pustoszy złowrogi Legion Mata Muram. Gracze muszą stawić mu czoła, a dodatkowo mają okazję odwiedzić ponad dwadzieścia nowych lokacji, wśród których znajdują się starożytne ruiny oraz system podziemi. Nadto dodatek do EverQuest 1 wprowadza nową klasę postaci – Berserker oraz nowe umiejętności i masę questów. Niestety, nie istnieje wersja demo EverQuest: Gates of Discord do pobrania, dzięki której mógłbyś zapoznać się choćby ze wstępem do tej historii. Możesz obejrzeć trailer EverQuest: Gates of Discord, ukazujący grę w akcji. Jeśli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: Gates of Discord za darmo – znajdują się przy niniejszym opisie. Pozwolą Ci poczuć klimat dodatku.

Niestety, nie wydano EverQuest: Gates of Discord po polsku. Ze względów technicznych nie jest również możliwe żadne spolszczenie EverQuest: Gates of Discord, dzięki któremu zmieniłbyś dodatek w wersję EverQuest: Gates of Discord pl. Oczywiście nie jest możliwy download EverQuest: Gates of Discord za free. To płatne rozszerzenie. Dodatek ten wyszedł dopracowany pod względem technicznym, dlatego też nie istnieje żaden patch EverQuest: Gates of Discord. Oczywiście nie ukazały się żadne kody EverQuest: Gates of Discord. Używanie chwatów w grze jest surowo karane! Jeśli chcesz, ściągnij tapety EverQuest: Gates of Discord z oficjalnej strony serii. Nadają się doskonale na ozdobienie pulpitu. Dodatek ukazał się parę lat temu, jednak nie powinno być problemów z graniem w EverQuest: Gates of Discord na Windows 7.

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: Gates of Discord