Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: Dragons of Norrath

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: Dragons of Norrath

  • Pentium III 800 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD

Opis - EverQuest: Dragons of Norrath

­EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany dziś EverQuest: Dragons of Norrath to już ósmy, wydany w 2004 roku dodatek. Co nowego wnosi on do zabawy?

Ten dodatek do EverQuest I to kolejna walka z siłami ciemności, zagrażającemu Norrath. Jak sam podtytuł wskazuje, pojawiają się tu licznie smoki, a będziemy mieli także okazję odwiedzić ich legowiska. Oczywiście pojawiają się także dodatkowe lokacje, nowi przeciwnicy i questy. Nadto dodatek do EverQuest 1 wprowadza do zabawy interaktywną mapę świata, siedziby gildii oraz usprawnienia handlu.

Niestety, nie istnieje wersja demo EverQuest: Dragons of Norrath do pobrania, dzięki której mógłbyś zapoznać się z nowymi lądami. Możesz obejrzeć trailer EverQuest: Dragons of Norrath, ukazujący grę w akcji. Jeśli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: Dragons of Norrath za darmo – znajdują się przy niniejszym opisie. Pozwolą Ci poczuć klimat dodatku.

Niestety, nie wydano EverQuest: Dragons of Norrath po polsku. Ze względów technicznych nie jest również możliwe żadne spolszczenie EverQuest: Dragons of Norrath, dzięki któremu zmieniłbyś dodatek w wersję EverQuest: Dragons of Norrath pl. Oczywiście nie jest możliwy download EverQuest: Dragons of Norrath za free. To płatne rozszerzenie.

Dodatek ten wyszedł dopracowany pod względem technicznym, dlatego też nie istnieje żaden patch EverQuest: Dragons of Norrath. Oczywiście nie ukazały się żadne kody EverQuest: Dragons of Norrath. Używanie chwatów w grze jest surowo karane! Jeśli chcesz, ściągnij tapety EverQuest: Dragons of Norrath z oficjalnej strony serii. Nadają się doskonale na ozdobienie pulpitu.

Dodatek ukazał się parę lat temu, jednak nie powinno być problemów z graniem w EverQuest: Dragons of Norrath na Windows 7.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: Dragons of Norrath