Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest: Depths of Darkhollow

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.11.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest: Depths of Darkhollow

  • Pentium III 800 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD
Opis - EverQuest: Depths of Darkhollow
­

EverQuest online to tytuł, który jest doskonale znany miłośnikom gier mmorpg. Wychodzi nieprzerwanie od 1999 roku i doczekał się już kilkunastu rozszerzeń. Prezentowany dziś EverQuest: Depths of Darkhollow to dziewiąty, wydany w 2004 roku dodatek. Co nowego wnosi on do zabawy?

Ten dodatek do EverQuest I zabiera nas w niekończący się świat podziemi, gdzie na graczy czeka ponad trzydzieści nowych rodzajów przeciwników – od gnomy po wilkołaki. Prócz tego sterowany przez nas bohater/bohaterka może przemienić się w potwora! Sporo z nowych misji polega właśnie na takich przemianach i walce z potężnymi bestiami. Nadto dodatek do EverQuest 1 wprowadza kolejne przedmioty do użytku, a także sporo czarów i zaklęć.

Niestety, nie istnieje wersja demo EverQuest: Depths of Darkhollow do pobrania, dzięki której mógłbyś zapoznać się z nowymi lądami. Możesz obejrzeć trailer EverQuest: Depths of Darkhollow, ukazujący grę w akcji. Jeśli chcesz, pobierz obrazki EverQuest: Depths of Darkhollow za darmo – znajdują się przy niniejszym opisie. Pozwolą Ci poczuć klimat dodatku.

Niestety, nie wydano EverQuest: Depths of Darkhollow po polsku. Ze względów technicznych nie jest również możliwe żadne spolszczenie EverQuest: Depths of Darkhollow, dzięki któremu zmieniłbyś dodatek w wersję EverQuest: Depths of Darkhollow pl. Oczywiście nie jest możliwy download EverQuest: Depths of Darkhollow za free. To płatne rozszerzenie.

Dodatek ten wyszedł dopracowany pod względem technicznym, dlatego też nie istnieje żaden patch EverQuest: Depths of Darkhollow. Oczywiście nie ukazały się żadne kody EverQuest: Depths of Darkhollow. Używanie chwatów w grze jest surowo karane! Jeśli chcesz, ściągnij tapety EverQuest: Depths of Darkhollow z oficjalnej strony serii. Nadają się doskonale na ozdobienie pulpitu.

Dodatek ukazał się parę lat temu, jednak nie powinno być problemów z graniem w EverQuest: Depths of Darkhollow na Windows 7.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest: Depths of Darkhollow