Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Everquest 2 The Shadow Odyssey

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Everquest 2 The Shadow Odyssey

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4400 lub lepsza),
  • 6 GB HDD
Opis - Everquest 2 The Shadow Odyssey

EverQuest 2 to pełnoprawny sequel popularnej gry EverQuest, który podobnie jak i on doczekał się kilku dodatków Everquest 2 The Shadow Odyssey jest piątym i ostatnim jak dotąd wydanym rozszerzeniem do Everquest II.

Everquest 2 The Shadow Odyssey wprowadza nowe lokacje – między innymi osiemnaście wielkich podziemi. Prócz tego otrzymujemy pięć wielkich questów, za wykonanie których czekają nas potężne artefakty w nagrodę. Możemy także spodziewać się wielu nowych potworów, artefaktów, skarbów i przedmiotów. Nadto dodatek wprowadza dwóch nowych bogów.

Wymagania Everquest 2 The Shadow Odyssey nie są zbyt wysokie jak na dzisiejsze standardy, dzięki czemu możesz używać gry nawet na starszym sprzęcie. W naszym kraju wydano Everquest 2 The Shadow Odyssey po polsku, więc nie potrzebne Ci żadne spolszczenie Everquest 2 The Shadow Odyssey, aby mieć wersję Everquest 2 The Shadow Odyssey pl. Niestety, nie ma możliwości gry w Everquest 2 The Shadow Odyssey za darmo – jedyną rzeczą za free z Everquest 2 The Shadow Odyssey do pobrania są grafiki dostępne w naszej galerii. Jeśli więc chcesz mieć fajne tapety fantasy, pobierz obrazki Everquest 2 The Shadow Odyssey – doskonale się do tego nadają. Zaś download normalnych tapet Everquest 2 The Shadow Odyssey jest darmowy – znajdują się one na oficjalnej stronie gry. A jeśli chcesz zobaczyć ją w akcji, odnajdziesz w sieci trailer Everquest 2 The Shadow Odyssey. Polska społeczność fanów przygotowała dla graczy przewodniki po grze – jeżeli więc chcesz zapoznać się z nią przed zakupem, ściągnij przewodniki Everquest 2 The Shadow Odyssey z sieci.

Nie ukazał się żaden patch Everquest 2 The Shadow Odyssey. Nie są także dostępne kody Everquest 2 The Shadow Odyssey. Używanie jakichkolwiek oszustw jest podczas gry surowo karane!

Jeśli chodzi obsługiwane systemy operacyjne, gra Everquest 2 The Shadow Odyssey działa z Windows 7 oraz innymi używanymi aktualnie systemami operacyjnymi.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Everquest 2 The Shadow Odyssey