Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Everquest 2: Rise of Kunark

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Everquest 2: Rise of Kunark

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4400 lub lepsza),
  • 6 GB HDD
Opis - Everquest 2: Rise of Kunark
­

EverQuest 2 to pełnoprawny sequel popularnej gry EverQuest, który podobnie jak i on doczekał się kilku dodatków Everquest 2: Rise of Kunark jest czwartym z pięciu dotychczas wydanych rozszerzeń do Everquest II.

Everquest 2: Rise of Kunark wprowadza nową rasę – Sarnak. To tzw. ludzie-smoki, którzy żyją na wyspach Timorous Deep. Oczywiście są one zarazem nową lokacją oraz miejscem startowym Sarnaków. Prócz tego do eksploracji zostaje oddany tytułowy kontynent Kurnak, gdzie możemy spodziewać się wielu nowyc potworów, artefaktów, skarbów i przedmiotów. Nadto od tego dodatku można podnieść bohatera do 80-go poziomu zaawansowania.

Wymagania Everquest 2: Rise of Kunark nie są zbyt wysokie jak na dzisiejsze standardy, dzięki czemu możesz używać gry nawet na starszym sprzęcie. W naszym kraju wydano Everquest 2: Rise of Kunark po polsku, więc nie potrzebne Ci żadne spolszczenie Everquest 2: Rise of Kunark, aby mieć wersję Everquest 2: Rise of Kunark pl. Niestety, nie ma możliwości gry w Everquest 2: Rise of Kunark za darmo – jedyną rzeczą za free z Everquest 2: Rise of Kunark do pobrania są grafiki dostępne w naszej galerii. Jeśli więc chcesz mieć fajne tapety fantasy, pobierz obrazki Everquest 2: Rise of Kunark – doskonale się do tego nadają. Zaś download normalnych tapet Everquest 2: Rise of Kunark jest darmowy – znajdują się one na oficjalnej stronie gry. A jeśli chcesz zobaczyć ją w akcji, odnajdziesz w sieci trailer Everquest 2: Rise of Kunark. Polska społeczność fanów przygotowała dla graczy przewodniki po grze – jeżeli więc chcesz zapoznać się z nią przed zakupem, ściągnij przewodniki Everquest 2: Rise of Kunark z sieci.

Nie ukazał się żaden patch Everquest 2: Rise of Kunark. Nie są także dostępne kody Everquest 2: Rise of Kunark. Używanie jakichkolwiek oszustw jest podczas gry surowo karane! Jeśli chodzi obsługiwane systemy operacyjne, gra Everquest 2: Rise of Kunark działa z Windows 7 oraz innymi używanymi aktualnie systemami operacyjnymi.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Everquest 2: Rise of Kunark