Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Everquest 2: Echoes of Faydwer

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Everquest 2: Echoes of Faydwer

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4400 lub lepsza),
  • 6 GB HDD
Opis - Everquest 2: Echoes of Faydwer

EverQuest 2 to pełnoprawny sequel popularnej gry EverQuest, który podobnie jak i on doczekał się kilku dodatków. Everquest 2: Echoes of Faydwer jest trzecim z pięciu dotychczas wydanych rozszerzeń do Everquest II.

Everquest 2: Echoes of Faydwer wprowadza dużo nowości związanych z rasą elfów. Nadto wprowadza nowa grywalną nację – Fae. Możesz wcielić się w jej przedstawiciela, lecz jeśli wolisz starą postać, będzie ona również mogła zwiedzić tytułową krainę Faydwer. Prócz tego dodatek wnosi kilkanaście nowych stref do eksploracji, dziesiątki potworów oraz questów. Nadto od tego dodatku można podnieść bohatera do 70-go poziomu zaawansowania.

Wymagania Everquest 2: Echoes of Faydwer nie są zbyt wysokie jak na dzisiejsze standardy, dzięki czemu możesz używać gry nawet na starszym sprzęcie. W naszym kraju wydano Everquest 2: Echoes of Faydwer po polsku, więc nie potrzebne Ci żadne spolszczenie Everquest 2: Echoes of Faydwer, aby mieć wersję Everquest 2: Echoes of Faydwer pl. Niestety, nie ma możliwości gry w Everquest 2: Echoes of Faydwer za darmo – jedyną rzeczą za free z Everquest 2: Echoes of Faydwer do pobrania są grafiki dostępne w naszej galerii. Jeśli więc chcesz mieć fajne tapety fantasy, pobierz obrazki Everquest 2: Echoes of Faydwer – doskonale się do tego nadają. Zaś download normalnych tapet Everquest 2: Echoes of Faydwer jest darmowy – znajdują się one na oficjalnej stronie gry. A jeśli chcesz zobaczyć ją w akcji, odnajdziesz w sieci trailer Everquest 2: Echoes of Faydwer. Polska społeczność fanów przygotowała dla graczy przewodniki po grze – jeżeli więc chcesz zapoznać się z nią przed zakupem, ściągnij przewodniki Everquest 2: Echoes of Faydwer z sieci.

Nie ukazał się żaden patch Everquest 2: Echoes of Faydwer. Nie są także dostępne kody Everquest 2: Echoes of Faydwer. Używanie jakichkolwiek oszustw jest podczas gry surowo karane!

Jeśli chodzi obsługiwane systemy operacyjne, gra Everquest 2: Echoes of Faydwer działa z Windows 7 oraz innymi używanymi aktualnie systemami operacyjnymi.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Everquest 2: Echoes of Faydwer