Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest 2: Desert of Flames

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest 2: Desert of Flames

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4400 lub lepsza),
  • 6 GB HDD

Opis - EverQuest 2: Desert of Flames

­EverQuest 2 to pełnoprawny sequel popularnej gry EverQuest, który podobnie jak i on doczekał się kilku dodatków. EverQuest 2: Desert of Flames jest pierwszym z rozszerzeń do Everquest II.

EverQuest 2: Desert of Flames przedstawia historię związaną z miastem Maj’Dul, które odkryto na pustyni Ro. Odbywają się tam turnieje o tytuł championa, w których gracze mogą oczywiście brać udział. Prócz tego dodatek wnosi kilkanaście nowych stref do eksploracji, dziesiątki potworów oraz questów. Nadto od tego dodatku można podnieść bohatera do 60-go poziomu zaawansowania.

Wymagania EverQuest 2: Desert of Flames nie są zbyt wysokie jak na dzisiejsze standardy, dzięki czemu możesz używać gry nawet na starszym sprzęcie. W naszym kraju wydano EverQuest 2: Desert of Flames po polsku, więc nie potrzebne Ci żadne spolszczenie EverQuest 2: Desert of Flames , aby mieć wersję EverQuest 2: Desert of Flames pl. Niestety, nie ma możliwości gry w EverQuest 2: Desert of Flames za darmo – jedyną rzeczą za free z EverQuest 2: Desert of Flames do pobrania są grafiki dostępne w naszej galerii. Jeśli więc chcesz mieć fajne tapety fantasy, pobierz obrazki EverQuest 2: Desert of Flames – doskonale się do tego nadają. Zaś download tapet EverQuest 2: Desert of Flames jest darmowy – znajdują się one na oficjalnej stronie gry. A jeśli chcesz zobaczyć ją w akcji, odnajdziesz w sieci trailer EverQuest 2: Desert of Flames. Polska społeczność fanów przygotowała dla graczy przewodniki po grze – jeżeli więc chcesz zapoznać się z nią przed zakupem, ściągnij przewodniki EverQuest 2: Desert of Flames z sieci.

Nie ukazał się żaden patch EverQuest 2: Desert of Flames. Nie są także dostępne kody EverQuest 2: Desert of Flames. Używanie jakichkolwiek oszustw jest podczas gry surowo karane!

Jeśli chodzi obsługiwane systemy operacyjne, gra EverQuest 2: Desert of Flames działa z Windows 7 oraz innymi używanymi aktualnie systemami operacyjnymi. ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest 2: Desert of Flames