Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EverQuest

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.12.2011
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP

Brak

Wymagania sprzętowe - EverQuest

Procesor: 800 MHz

RAM: 512 MB

Karta grafiki: 32 MB pamięci (GeForce 2 lub wydajniejsza)

Miejsce na dysku: 1.5 GB

Opis - EverQuest

Gry MMORPG cieszą się wśród graczy, niesłabnącą popularnością. Możliwość wspólnego rywalizowania, z setkami tysięcy a czasem nawet milionami graczy z całego świata, przyciąga jak magnes.

Niewielu graczy, zdaje sobie jednak sprawę z tego, że jedną z pierwszych gier tego typu był EverQuest. Początek rozgrywki jest dość typowy. Musimy wykreować swoją postać, wybierając odpowiednią rasę oraz klasę. Możliwych kombinacji jest wiele, więc każdy powinien bez trudu znaleźć taką, która idealnie odpowiada preferowanemu stylowi rozgrywki. Gdy to zrobimy, możemy ruszyć w świat, poszukując przygód i zadań, których wykonanie przysporzy nam sławy i zasili naszą kiesę złotymi monetami.

Dzięki pokonywaniu kolejnych przeciwników i skutecznym wywiązywaniu się z naszych obowiązków, zdobywamy doświadczenie. Pozwala nam ono awansować na kolejne poziomy, dające dostęp do nowych umiejętności i czyniące naszą postać coraz silniejszą. Questów, których możemy się podjąć, jest naprawdę wiele i cechuje je różnorodność. Dzięki temu, nie poczujemy zbyt szybko znużenia, ciągłym wykonywaniem podobnych zadań, jak ma to miejsce w niektórych konkurencyjnych tytułach. Z pewnością, w dzisiejszych czasach EverQuest jest już grą niszową, która nie może skutecznie konkurować, z tytułami takimi jak World of Warcraft. Warto jednak po nią sięgnąć, choćby po to by przekonać się, jak wyglądały początki gatunku MMORPG. EverQuest zapisał się w historii, nie tylko jako produkt, który uznawano w momencie premiery, za niezwykle innowacyjny. Była to też pierwsza gra sieciowa, w której zaczął się rozwijać handel wirtualnymi przedmiotami, za realne pieniądze. Mamy więc do czynienia z produkcją, która miała ogromny wpływ, na rozwój całej branży elektronicznej rozrywki.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EverQuest