Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EVE Online

Kategoria: MMORPG
Producent: CCP
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.08.2009
Rozmiar: 1.45 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 473

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - EVE Online

  • procesor: Intel Pentium lub AMD 1 GHz
  • RAM: XP – 1 GB / Vista – 1.5 GB
  • 6 GB HDD
  • karta graf. GeForce FX (5) , ATi 9500
Opis - EVE Online

Gry online cieszą się coraz większą popularnością, co wiąże się przede wszystkim z szerszym dostępem graczy do Internetu. Coraz więcej z nich toczy się w wirtualnej, dalekiej przyszłości, gdzie graczom przychodzi toczyć galaktyczne pojedynki o przetrwanie i jedną z takich gier jest właśnie EVE Online. Jest to typowa gra MMORPG, która oferuje graczom z całego świata możliwość eksploracji, przygotowanego przez twórców wszechświata za drobną opłatą. Patrząc na screenshots z EVE Online, można zauważyć bardzo ładną, jak na gry online grafikę, oraz związane z nią efekty świetlne. Wymagania EVE Online nie są wysokie i wystarczy w miarę dobre łącze internetowe by móc cieszyć się rozgrywką.


W grze kierujemy statkiem kosmicznym i możemy wybrać jedną z kilku dostępnych profesji. Można zostać na przykład zwykłym handlarzem, albo istnym piratem kosmicznym. Liczba skills w EVE Online jest na prawdę imponująca. Gracze, którzy po raz pierwszy mają zamiar zagrać w ten tytuł powinni przed rozgrywką przeczytać poradnik do EVE Online, gdyż mnogość opcji w grze i jej rozbudowana struktura mogą być zbyt skomplikowane dla początkujących graczy. W sieci istnieje wersja trial EVE Online, która pozwala na ograniczoną czasem rozgrywkę i by móc ją kontynuować trzeba zakupić odpowiedni abonament. Download EVE Online w wersji trail pozwala na około dwa tygodnie zabawy, a więc czas, który powinien wystarczyć na zapoznanie się z tym tytułem.


Główną zaletą gry, oprócz rozbudowanego świata jest bardzo ciekawa rozgrywka pvp w EVE Online, które wciąga coraz większą liczbę graczy, również w naszym kraju. Na razie nie istnieje niestety żadne spolszczenie do EVE Online. Natomiast na polskich stronach o grze można znaleźć masę tekstów i porad w wersji pl o EVE Online, o których warto pamiętać. Zapraszamy także do obejrzenia innych gier MMORPG dostępnych na naszej stronie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: EVE Online

dodał: ~Moje zdanie , 21.09.2015

Myślałem że będzie miało więcej MB.

dodał: ~Moje zdanie , 21.09.2015

Myślałem że będzie miało więcej MB.