Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eudemons Online

Kategoria: MMORPG
Producent: TQ Digital Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2009
Rozmiar: 960 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 263

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Eudemons Online

P.III 800MHz

256MB RAM

2GB na HDD

łącze internetowe

http://pobierz.pl/gry/windows/mmorpg

Opis - Eudemons Online
Eudemons Online to darmowy fantasy MMORPG osadzony w średniowiecznych Chinach z ładną grafiką, widoczną także w ciekawej scenerii i różnorodnych postaciach. ­Choć gra jest darmowa, można zakupić za prawdziwe pieniądze cenne wirtualne przedmioty. W grze spotkamy wiele potworów, z których wypadają przedmioty i kamienie szlachetne, jest też system potężniejszych „bossów” (których zabicie też bardziej się opłaca). Podział klas postaci jest prosty i konkretny: wojownik, mag lub paladyn. W związku z tym Twoja postać będzie mocno wyspecjalizowana, ale też na dalszych etapach bardzo potężna w swojej dziedzinie. Walczymy także z pomocą tytułowych Eudemonów (gr. eudaimon, „dobre bóstwo”).

Pobierz najnowszego klienta gry Eudemons Online za darmo:
­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Eudemons Online

dodał: ~MsBartek456 , 29.10.2011

fajna gra polecam :)