Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ether Saga

Kategoria: MMORPG
Producent: Perfect World Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2009
Rozmiar: 1,6 GB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 845

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Ether Saga

1.5Ghz CPU, 512MB RAM, 6,3 GB HDD, karta graf. obsługująca Pixel Shader i Vertex - co najmniej 1,4. 
Opis - Ether Saga

Pobierz bezpłatnie klienta darmowej gry sieciowej ETHER SAGA!

ETHER SAGA to darmowa gra sieciowa przeznaczona dla nieco młodszych użytkowników komputerów. Jej akcja osadzona jest w krainie przypominającej starożytne Chiny. Gracz wciela się tu w przedstawiciela/przedstawicielkę jednej z trzech ras. Renzu - normalnego człowieka, Shenzu - człowieka, w którego żyłach płynie krew bogów oraz Yaoh - rasy ludzi, którzy wyewoluowali ze zwierząt.

Pobierz bezpłatnie klienta gry, stwórz postać i rzuć się w wir przygód. Możesz podjąc karierę wojownika, wędrowca, mistyka, zwiadowcy, czarodzieja lub szamana. Każda oferuje Ci inne zdolności, umiejętności i rodzaj rozgrywki. U Twego boku może pojawić się również pomocnik - wesprze Cię on podczas wypraw i wypełniania misji, a tych w grze nie zabraknie.

ETHER SAGA przeniesie Cię do świata pełnego magii, przygód i dalekich wypraw. Prócz walki wręcz możesz także używać zdolności magicznych oraz rzucać czary. Może się również zdarzyć, że przemienisz swą postać w jedną z fantastycznych postaci, jakie zaludniją świat tej darmowje gry sieciowej. Nadto poznasz imponującą liczbę umiejętności, jakie przygotowali dla Ciebie tworcy gry.

Darmowa gra internetowa ETHER SAGA to również społeczność graczy - możesz wyzywać wrogów do walki w trybie PvP (Player versus Player), pozyskiwać przyjaciół i tworzyć wraz z nimi drużynę poszukiwaczy przygód czy też tworzyć sojusze i ustalać warunki, na jakich będą mogli dołączać do nich inni gracze. Nadto po osiągnięciu poziomu 30 możesz zaślubić postać przeciwnej płci - co daje Ci rozliczne korzyści.

W grze ETHER SAGA możesz również tworzyć swe własne przedmioty - zarówno zwykłe, jak i magiczne, a także ulepszać już istniejący ekwipunek - którego potem możesz używać samemu bądź sprzedać go z zyskiem.

Poznaj świat przygód ETHER SAGA! Pobierz bezpłatnie klienta tej darmowej gry i rzuć się w wir przygód!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ether Saga