Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eternal Lands

Kategoria: MMORPG
Producent: Radu Privantu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2009
Rozmiar: 40 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 462

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Eternal Lands

128MB RAM

P.II 450MHz

łącze 28Kbps

Opis - Eternal Lands

Eternal Lands to darmowy fantasy MMORPG rozwijany od wielu lat i dostępny na kilka różnych platform, w tym Windows. Grafika co prawda bardziej pasuje do standardów z początków jej tworzenia, jednak sprawia przyjemnie wrażenie z elementami gry światła i cienia, trójwymiarową rzeczywistością, czy odbiciami na wodzie. Świat EL zamieszkuje 6 ras, poza ludźmi są to tradycyjnie elfy i krasnoludy, a także dodatkowe rasy, za które gracz musi zapłacić, jeśli zamierza je „wykorzystać” – są to gnomy, draegoni (krzyżówka ludzi ze smokami) i orchanowie (j.w., tyle że z orkami). Eternal Lands nie stawia tak jak inne RPG na wąskie specjalizacje, możemy dowolnie rozwijać 11 dostępnych umiejętności. W grze dostępna jest bardzo duża liczba przedmiotów, większość z nich możemy wytworzyć samodzielnie. Postacie mogą też między sobą handlować. Liczne lokalizacje pozwalają również na nieustanne grindowanie i walkę z wieloma potworami.

Gra Eternal Lands niestety nie jest dostępna po polsku, ale interfejs jest dość prosty i przyjazny – pobierz za darmo najnowszą wersję korzystając z poniższego linka:Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Eternal Lands

dodał: ~ja , 27.09.2009

ej da ktos moze konto do tej gry nawet z 1 lvl prosze lub strone jak zalozyc konto prosze pisac na gg 9407889 lub tu bardzo prosze o pomoc!!!